Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 84Victòries · 23Taules · 10Derrotes · 51Estàndard · 39Ràpid · 45Blanques · 42Negres · 42
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 84 | 23 27,4% | 10 11,9% | 51 60,7% |
| Total · blanques | 42 | 17 40,5% | 2 4,8% | 23 54,8% |
| Total · negres | 42 | 6 14,3% | 8 19,1% | 28 66,7% |
| Estàndard | 39 | 11 28,2% | 4 10,3% | 24 61,5% |
| Estàndard · blanques | 20 | 7 35,0% | 1 5,0% | 12 60,0% |
| Estàndard · negres | 19 | 4 21,1% | 3 15,8% | 12 63,2% |
| Ràpid | 45 | 12 26,7% | 6 13,3% | 27 60,0% |
| Ràpid · blanques | 22 | 10 45,5% | 1 4,6% | 11 50,0% |
| Ràpid · negres | 23 | 2 8,7% | 5 21,7% | 16 69,6% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 75Victòries · 20Taules · 9Derrotes · 46Estàndard · 39Ràpid · 36Blanques · 38Negres · 37
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 75 | 20 26,7% | 9 12,0% | 46 61,3% |
| Total · blanques | 38 | 14 36,8% | 2 5,3% | 22 57,9% |
| Total · negres | 37 | 6 16,2% | 7 18,9% | 24 64,9% |
| Estàndard | 39 | 11 28,2% | 4 10,3% | 24 61,5% |
| Estàndard · blanques | 20 | 7 35,0% | 1 5,0% | 12 60,0% |
| Estàndard · negres | 19 | 4 21,1% | 3 15,8% | 12 63,2% |
| Ràpid | 36 | 9 25,0% | 5 13,9% | 22 61,1% |
| Ràpid · blanques | 18 | 7 38,9% | 1 5,6% | 10 55,6% |
| Ràpid · negres | 18 | 2 11,1% | 4 22,2% | 12 66,7% |
Captura 2026-08-01
+7 partides des de 2026-07-01
Partides · 66Victòries · 17Taules · 9Derrotes · 40Estàndard · 39Ràpid · 27Blanques · 33Negres · 33
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 66 | 17 25,8% | 9 13,6% | 40 60,6% |
| Total · blanques | 33 | 12 36,4% | 2 6,1% | 19 57,6% |
| Total · negres | 33 | 5 15,2% | 7 21,2% | 21 63,6% |
| Estàndard | 39 | 11 28,2% | 4 10,3% | 24 61,5% |
| Estàndard · blanques | 20 | 7 35,0% | 1 5,0% | 12 60,0% |
| Estàndard · negres | 19 | 4 21,1% | 3 15,8% | 12 63,2% |
| Ràpid | 27 | 6 22,2% | 5 18,5% | 16 59,3% |
| Ràpid · blanques | 13 | 5 38,5% | 1 7,7% | 7 53,9% |
| Ràpid · negres | 14 | 1 7,1% | 4 28,6% | 9 64,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 59Victòries · 16Taules · 9Derrotes · 34Estàndard · 32Ràpid · 27Blanques · 29Negres · 30
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 59 | 16 27,1% | 9 15,3% | 34 57,6% |
| Total · blanques | 29 | 12 41,4% | 2 6,9% | 15 51,7% |
| Total · negres | 30 | 4 13,3% | 7 23,3% | 19 63,3% |
| Estàndard | 32 | 10 31,3% | 4 12,5% | 18 56,3% |
| Estàndard · blanques | 16 | 7 43,8% | 1 6,3% | 8 50,0% |
| Estàndard · negres | 16 | 3 18,8% | 3 18,8% | 10 62,5% |
| Ràpid | 27 | 6 22,2% | 5 18,5% | 16 59,3% |
| Ràpid · blanques | 13 | 5 38,5% | 1 7,7% | 7 53,9% |
| Ràpid · negres | 14 | 1 7,1% | 4 28,6% | 9 64,3% |
