Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 622Victòries · 288Taules · 84Derrotes · 250Estàndard · 279Ràpid · 343Blanques · 315Negres · 307
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 622 | 288 46,3% | 84 13,5% | 250 40,2% |
| Total · blanques | 315 | 153 48,6% | 42 13,3% | 120 38,1% |
| Total · negres | 307 | 135 44,0% | 42 13,7% | 130 42,4% |
| Estàndard | 279 | 144 51,6% | 45 16,1% | 90 32,3% |
| Estàndard · blanques | 148 | 80 54,1% | 26 17,6% | 42 28,4% |
| Estàndard · negres | 131 | 64 48,9% | 19 14,5% | 48 36,6% |
| Ràpid | 343 | 144 42,0% | 39 11,4% | 160 46,7% |
| Ràpid · blanques | 167 | 73 43,7% | 16 9,6% | 78 46,7% |
| Ràpid · negres | 176 | 71 40,3% | 23 13,1% | 82 46,6% |
Captura 2026-09-01
+33 partides des de 2026-08-01
Partides · 615Victòries · 285Taules · 83Derrotes · 247Estàndard · 279Ràpid · 336Blanques · 312Negres · 303
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 615 | 285 46,3% | 83 13,5% | 247 40,2% |
| Total · blanques | 312 | 152 48,7% | 41 13,1% | 119 38,1% |
| Total · negres | 303 | 133 43,9% | 42 13,9% | 128 42,2% |
| Estàndard | 279 | 144 51,6% | 45 16,1% | 90 32,3% |
| Estàndard · blanques | 148 | 80 54,1% | 26 17,6% | 42 28,4% |
| Estàndard · negres | 131 | 64 48,9% | 19 14,5% | 48 36,6% |
| Ràpid | 336 | 141 42,0% | 38 11,3% | 157 46,7% |
| Ràpid · blanques | 164 | 72 43,9% | 15 9,2% | 77 47,0% |
| Ràpid · negres | 172 | 69 40,1% | 23 13,4% | 80 46,5% |
Captura 2026-08-01
+8 partides des de 2026-07-01
Partides · 582Victòries · 270Taules · 77Derrotes · 235Estàndard · 279Ràpid · 303Blanques · 296Negres · 286
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 582 | 270 46,4% | 77 13,2% | 235 40,4% |
| Total · blanques | 296 | 142 48,0% | 40 13,5% | 114 38,5% |
| Total · negres | 286 | 128 44,8% | 37 12,9% | 121 42,3% |
| Estàndard | 279 | 144 51,6% | 45 16,1% | 90 32,3% |
| Estàndard · blanques | 148 | 80 54,1% | 26 17,6% | 42 28,4% |
| Estàndard · negres | 131 | 64 48,9% | 19 14,5% | 48 36,6% |
| Ràpid | 303 | 126 41,6% | 32 10,6% | 145 47,9% |
| Ràpid · blanques | 148 | 62 41,9% | 14 9,5% | 72 48,7% |
| Ràpid · negres | 155 | 64 41,3% | 18 11,6% | 73 47,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 574Victòries · 265Taules · 77Derrotes · 232Estàndard · 279Ràpid · 295Blanques · 293Negres · 281
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 574 | 265 46,2% | 77 13,4% | 232 40,4% |
| Total · blanques | 293 | 141 48,1% | 40 13,7% | 112 38,2% |
| Total · negres | 281 | 124 44,1% | 37 13,2% | 120 42,7% |
| Estàndard | 279 | 144 51,6% | 45 16,1% | 90 32,3% |
| Estàndard · blanques | 148 | 80 54,1% | 26 17,6% | 42 28,4% |
| Estàndard · negres | 131 | 64 48,9% | 19 14,5% | 48 36,6% |
| Ràpid | 295 | 121 41,0% | 32 10,9% | 142 48,1% |
| Ràpid · blanques | 145 | 61 42,1% | 14 9,7% | 70 48,3% |
| Ràpid · negres | 150 | 60 40,0% | 18 12,0% | 72 48,0% |
