Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+6 partides des de 2026-09-01
Partides · 57Victòries · 22Taules · 4Derrotes · 31Estàndard · 28Ràpid · 29Blanques · 27Negres · 30
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 57 | 22 38,6% | 4 7,0% | 31 54,4% |
| Total · blanques | 27 | 10 37,0% | 2 7,4% | 15 55,6% |
| Total · negres | 30 | 12 40,0% | 2 6,7% | 16 53,3% |
| Estàndard | 28 | 10 35,7% | 3 10,7% | 15 53,6% |
| Estàndard · blanques | 12 | 4 33,3% | 2 16,7% | 6 50,0% |
| Estàndard · negres | 16 | 6 37,5% | 1 6,3% | 9 56,3% |
| Ràpid | 29 | 12 41,4% | 1 3,5% | 16 55,2% |
| Ràpid · blanques | 15 | 6 40,0% | 0 0,0% | 9 60,0% |
| Ràpid · negres | 14 | 6 42,9% | 1 7,1% | 7 50,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 51Victòries · 20Taules · 4Derrotes · 27Estàndard · 28Ràpid · 23Blanques · 23Negres · 28
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 51 | 20 39,2% | 4 7,8% | 27 52,9% |
| Total · blanques | 23 | 8 34,8% | 2 8,7% | 13 56,5% |
| Total · negres | 28 | 12 42,9% | 2 7,1% | 14 50,0% |
| Estàndard | 28 | 10 35,7% | 3 10,7% | 15 53,6% |
| Estàndard · blanques | 12 | 4 33,3% | 2 16,7% | 6 50,0% |
| Estàndard · negres | 16 | 6 37,5% | 1 6,3% | 9 56,3% |
| Ràpid | 23 | 10 43,5% | 1 4,4% | 12 52,2% |
| Ràpid · blanques | 11 | 4 36,4% | 0 0,0% | 7 63,6% |
| Ràpid · negres | 12 | 6 50,0% | 1 8,3% | 5 41,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 51Victòries · 20Taules · 4Derrotes · 27Estàndard · 28Ràpid · 23Blanques · 23Negres · 28
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 51 | 20 39,2% | 4 7,8% | 27 52,9% |
| Total · blanques | 23 | 8 34,8% | 2 8,7% | 13 56,5% |
| Total · negres | 28 | 12 42,9% | 2 7,1% | 14 50,0% |
| Estàndard | 28 | 10 35,7% | 3 10,7% | 15 53,6% |
| Estàndard · blanques | 12 | 4 33,3% | 2 16,7% | 6 50,0% |
| Estàndard · negres | 16 | 6 37,5% | 1 6,3% | 9 56,3% |
| Ràpid | 23 | 10 43,5% | 1 4,4% | 12 52,2% |
| Ràpid · blanques | 11 | 4 36,4% | 0 0,0% | 7 63,6% |
| Ràpid · negres | 12 | 6 50,0% | 1 8,3% | 5 41,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 51Victòries · 20Taules · 4Derrotes · 27Estàndard · 28Ràpid · 23Blanques · 23Negres · 28
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 51 | 20 39,2% | 4 7,8% | 27 52,9% |
| Total · blanques | 23 | 8 34,8% | 2 8,7% | 13 56,5% |
| Total · negres | 28 | 12 42,9% | 2 7,1% | 14 50,0% |
| Estàndard | 28 | 10 35,7% | 3 10,7% | 15 53,6% |
| Estàndard · blanques | 12 | 4 33,3% | 2 16,7% | 6 50,0% |
| Estàndard · negres | 16 | 6 37,5% | 1 6,3% | 9 56,3% |
| Ràpid | 23 | 10 43,5% | 1 4,4% | 12 52,2% |
| Ràpid · blanques | 11 | 4 36,4% | 0 0,0% | 7 63,6% |
| Ràpid · negres | 12 | 6 50,0% | 1 8,3% | 5 41,7% |
