Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+4 partides des de 2026-09-01
Partides · 71Victòries · 17Taules · 1Derrotes · 53Estàndard · 33Ràpid · 38Blanques · 34Negres · 37
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 71 | 17 23,9% | 1 1,4% | 53 74,7% |
| Total · blanques | 34 | 12 35,3% | 0 0,0% | 22 64,7% |
| Total · negres | 37 | 5 13,5% | 1 2,7% | 31 83,8% |
| Estàndard | 33 | 11 33,3% | 1 3,0% | 21 63,6% |
| Estàndard · blanques | 16 | 8 50,0% | 0 0,0% | 8 50,0% |
| Estàndard · negres | 17 | 3 17,7% | 1 5,9% | 13 76,5% |
| Ràpid | 38 | 6 15,8% | 0 0,0% | 32 84,2% |
| Ràpid · blanques | 18 | 4 22,2% | 0 0,0% | 14 77,8% |
| Ràpid · negres | 20 | 2 10,0% | 0 0,0% | 18 90,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 67Victòries · 16Taules · 1Derrotes · 50Estàndard · 33Ràpid · 34Blanques · 33Negres · 34
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 67 | 16 23,9% | 1 1,5% | 50 74,6% |
| Total · blanques | 33 | 11 33,3% | 0 0,0% | 22 66,7% |
| Total · negres | 34 | 5 14,7% | 1 2,9% | 28 82,4% |
| Estàndard | 33 | 11 33,3% | 1 3,0% | 21 63,6% |
| Estàndard · blanques | 16 | 8 50,0% | 0 0,0% | 8 50,0% |
| Estàndard · negres | 17 | 3 17,7% | 1 5,9% | 13 76,5% |
| Ràpid | 34 | 5 14,7% | 0 0,0% | 29 85,3% |
| Ràpid · blanques | 17 | 3 17,7% | 0 0,0% | 14 82,4% |
| Ràpid · negres | 17 | 2 11,8% | 0 0,0% | 15 88,2% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 67Victòries · 16Taules · 1Derrotes · 50Estàndard · 33Ràpid · 34Blanques · 33Negres · 34
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 67 | 16 23,9% | 1 1,5% | 50 74,6% |
| Total · blanques | 33 | 11 33,3% | 0 0,0% | 22 66,7% |
| Total · negres | 34 | 5 14,7% | 1 2,9% | 28 82,4% |
| Estàndard | 33 | 11 33,3% | 1 3,0% | 21 63,6% |
| Estàndard · blanques | 16 | 8 50,0% | 0 0,0% | 8 50,0% |
| Estàndard · negres | 17 | 3 17,7% | 1 5,9% | 13 76,5% |
| Ràpid | 34 | 5 14,7% | 0 0,0% | 29 85,3% |
| Ràpid · blanques | 17 | 3 17,7% | 0 0,0% | 14 82,4% |
| Ràpid · negres | 17 | 2 11,8% | 0 0,0% | 15 88,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 67Victòries · 16Taules · 1Derrotes · 50Estàndard · 33Ràpid · 34Blanques · 33Negres · 34
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 67 | 16 23,9% | 1 1,5% | 50 74,6% |
| Total · blanques | 33 | 11 33,3% | 0 0,0% | 22 66,7% |
| Total · negres | 34 | 5 14,7% | 1 2,9% | 28 82,4% |
| Estàndard | 33 | 11 33,3% | 1 3,0% | 21 63,6% |
| Estàndard · blanques | 16 | 8 50,0% | 0 0,0% | 8 50,0% |
| Estàndard · negres | 17 | 3 17,7% | 1 5,9% | 13 76,5% |
| Ràpid | 34 | 5 14,7% | 0 0,0% | 29 85,3% |
| Ràpid · blanques | 17 | 3 17,7% | 0 0,0% | 14 82,4% |
| Ràpid · negres | 17 | 2 11,8% | 0 0,0% | 15 88,2% |
