Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 79Victòries · 27Taules · 3Derrotes · 49Estàndard · 35Ràpid · 44Blanques · 38Negres · 41
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 79 | 27 34,2% | 3 3,8% | 49 62,0% |
| Total · blanques | 38 | 13 34,2% | 3 7,9% | 22 57,9% |
| Total · negres | 41 | 14 34,2% | 0 0,0% | 27 65,9% |
| Estàndard | 35 | 12 34,3% | 3 8,6% | 20 57,1% |
| Estàndard · blanques | 16 | 4 25,0% | 3 18,8% | 9 56,3% |
| Estàndard · negres | 19 | 8 42,1% | 0 0,0% | 11 57,9% |
| Ràpid | 44 | 15 34,1% | 0 0,0% | 29 65,9% |
| Ràpid · blanques | 22 | 9 40,9% | 0 0,0% | 13 59,1% |
| Ràpid · negres | 22 | 6 27,3% | 0 0,0% | 16 72,7% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 72Victòries · 24Taules · 3Derrotes · 45Estàndard · 35Ràpid · 37Blanques · 35Negres · 37
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 72 | 24 33,3% | 3 4,2% | 45 62,5% |
| Total · blanques | 35 | 12 34,3% | 3 8,6% | 20 57,1% |
| Total · negres | 37 | 12 32,4% | 0 0,0% | 25 67,6% |
| Estàndard | 35 | 12 34,3% | 3 8,6% | 20 57,1% |
| Estàndard · blanques | 16 | 4 25,0% | 3 18,8% | 9 56,3% |
| Estàndard · negres | 19 | 8 42,1% | 0 0,0% | 11 57,9% |
| Ràpid | 37 | 12 32,4% | 0 0,0% | 25 67,6% |
| Ràpid · blanques | 19 | 8 42,1% | 0 0,0% | 11 57,9% |
| Ràpid · negres | 18 | 4 22,2% | 0 0,0% | 14 77,8% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 72Victòries · 24Taules · 3Derrotes · 45Estàndard · 35Ràpid · 37Blanques · 35Negres · 37
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 72 | 24 33,3% | 3 4,2% | 45 62,5% |
| Total · blanques | 35 | 12 34,3% | 3 8,6% | 20 57,1% |
| Total · negres | 37 | 12 32,4% | 0 0,0% | 25 67,6% |
| Estàndard | 35 | 12 34,3% | 3 8,6% | 20 57,1% |
| Estàndard · blanques | 16 | 4 25,0% | 3 18,8% | 9 56,3% |
| Estàndard · negres | 19 | 8 42,1% | 0 0,0% | 11 57,9% |
| Ràpid | 37 | 12 32,4% | 0 0,0% | 25 67,6% |
| Ràpid · blanques | 19 | 8 42,1% | 0 0,0% | 11 57,9% |
| Ràpid · negres | 18 | 4 22,2% | 0 0,0% | 14 77,8% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 72Victòries · 24Taules · 3Derrotes · 45Estàndard · 35Ràpid · 37Blanques · 35Negres · 37
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 72 | 24 33,3% | 3 4,2% | 45 62,5% |
| Total · blanques | 35 | 12 34,3% | 3 8,6% | 20 57,1% |
| Total · negres | 37 | 12 32,4% | 0 0,0% | 25 67,6% |
| Estàndard | 35 | 12 34,3% | 3 8,6% | 20 57,1% |
| Estàndard · blanques | 16 | 4 25,0% | 3 18,8% | 9 56,3% |
| Estàndard · negres | 19 | 8 42,1% | 0 0,0% | 11 57,9% |
| Ràpid | 37 | 12 32,4% | 0 0,0% | 25 67,6% |
| Ràpid · blanques | 19 | 8 42,1% | 0 0,0% | 11 57,9% |
| Ràpid · negres | 18 | 4 22,2% | 0 0,0% | 14 77,8% |
