Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 160Victòries · 76Taules · 22Derrotes · 62Estàndard · 40Ràpid · 120Blanques · 82Negres · 78
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 160 | 76 47,5% | 22 13,8% | 62 38,8% |
| Total · blanques | 82 | 45 54,9% | 13 15,9% | 24 29,3% |
| Total · negres | 78 | 31 39,7% | 9 11,5% | 38 48,7% |
| Estàndard | 40 | 18 45,0% | 11 27,5% | 11 27,5% |
| Estàndard · blanques | 19 | 10 52,6% | 5 26,3% | 4 21,1% |
| Estàndard · negres | 21 | 8 38,1% | 6 28,6% | 7 33,3% |
| Ràpid | 120 | 58 48,3% | 11 9,2% | 51 42,5% |
| Ràpid · blanques | 63 | 35 55,6% | 8 12,7% | 20 31,8% |
| Ràpid · negres | 57 | 23 40,4% | 3 5,3% | 31 54,4% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 151Victòries · 71Taules · 21Derrotes · 59Estàndard · 40Ràpid · 111Blanques · 77Negres · 74
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 151 | 71 47,0% | 21 13,9% | 59 39,1% |
| Total · blanques | 77 | 43 55,8% | 12 15,6% | 22 28,6% |
| Total · negres | 74 | 28 37,8% | 9 12,2% | 37 50,0% |
| Estàndard | 40 | 18 45,0% | 11 27,5% | 11 27,5% |
| Estàndard · blanques | 19 | 10 52,6% | 5 26,3% | 4 21,1% |
| Estàndard · negres | 21 | 8 38,1% | 6 28,6% | 7 33,3% |
| Ràpid | 111 | 53 47,8% | 10 9,0% | 48 43,2% |
| Ràpid · blanques | 58 | 33 56,9% | 7 12,1% | 18 31,0% |
| Ràpid · negres | 53 | 20 37,7% | 3 5,7% | 30 56,6% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 151Victòries · 71Taules · 21Derrotes · 59Estàndard · 40Ràpid · 111Blanques · 77Negres · 74
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 151 | 71 47,0% | 21 13,9% | 59 39,1% |
| Total · blanques | 77 | 43 55,8% | 12 15,6% | 22 28,6% |
| Total · negres | 74 | 28 37,8% | 9 12,2% | 37 50,0% |
| Estàndard | 40 | 18 45,0% | 11 27,5% | 11 27,5% |
| Estàndard · blanques | 19 | 10 52,6% | 5 26,3% | 4 21,1% |
| Estàndard · negres | 21 | 8 38,1% | 6 28,6% | 7 33,3% |
| Ràpid | 111 | 53 47,8% | 10 9,0% | 48 43,2% |
| Ràpid · blanques | 58 | 33 56,9% | 7 12,1% | 18 31,0% |
| Ràpid · negres | 53 | 20 37,7% | 3 5,7% | 30 56,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 151Victòries · 71Taules · 21Derrotes · 59Estàndard · 40Ràpid · 111Blanques · 77Negres · 74
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 151 | 71 47,0% | 21 13,9% | 59 39,1% |
| Total · blanques | 77 | 43 55,8% | 12 15,6% | 22 28,6% |
| Total · negres | 74 | 28 37,8% | 9 12,2% | 37 50,0% |
| Estàndard | 40 | 18 45,0% | 11 27,5% | 11 27,5% |
| Estàndard · blanques | 19 | 10 52,6% | 5 26,3% | 4 21,1% |
| Estàndard · negres | 21 | 8 38,1% | 6 28,6% | 7 33,3% |
| Ràpid | 111 | 53 47,8% | 10 9,0% | 48 43,2% |
| Ràpid · blanques | 58 | 33 56,9% | 7 12,1% | 18 31,0% |
| Ràpid · negres | 53 | 20 37,7% | 3 5,7% | 30 56,6% |
