Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+5 partides des de 2026-09-01
Partides · 104Victòries · 41Taules · 6Derrotes · 57Estàndard · 61Ràpid · 43Blanques · 53Negres · 51
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 104 | 41 39,4% | 6 5,8% | 57 54,8% |
| Total · blanques | 53 | 23 43,4% | 4 7,6% | 26 49,1% |
| Total · negres | 51 | 18 35,3% | 2 3,9% | 31 60,8% |
| Estàndard | 61 | 29 47,5% | 4 6,6% | 28 45,9% |
| Estàndard · blanques | 32 | 16 50,0% | 2 6,3% | 14 43,8% |
| Estàndard · negres | 29 | 13 44,8% | 2 6,9% | 14 48,3% |
| Ràpid | 43 | 12 27,9% | 2 4,7% | 29 67,4% |
| Ràpid · blanques | 21 | 7 33,3% | 2 9,5% | 12 57,1% |
| Ràpid · negres | 22 | 5 22,7% | 0 0,0% | 17 77,3% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 99Victòries · 40Taules · 6Derrotes · 53Estàndard · 61Ràpid · 38Blanques · 51Negres · 48
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 99 | 40 40,4% | 6 6,1% | 53 53,5% |
| Total · blanques | 51 | 22 43,1% | 4 7,8% | 25 49,0% |
| Total · negres | 48 | 18 37,5% | 2 4,2% | 28 58,3% |
| Estàndard | 61 | 29 47,5% | 4 6,6% | 28 45,9% |
| Estàndard · blanques | 32 | 16 50,0% | 2 6,3% | 14 43,8% |
| Estàndard · negres | 29 | 13 44,8% | 2 6,9% | 14 48,3% |
| Ràpid | 38 | 11 29,0% | 2 5,3% | 25 65,8% |
| Ràpid · blanques | 19 | 6 31,6% | 2 10,5% | 11 57,9% |
| Ràpid · negres | 19 | 5 26,3% | 0 0,0% | 14 73,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 99Victòries · 40Taules · 6Derrotes · 53Estàndard · 61Ràpid · 38Blanques · 51Negres · 48
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 99 | 40 40,4% | 6 6,1% | 53 53,5% |
| Total · blanques | 51 | 22 43,1% | 4 7,8% | 25 49,0% |
| Total · negres | 48 | 18 37,5% | 2 4,2% | 28 58,3% |
| Estàndard | 61 | 29 47,5% | 4 6,6% | 28 45,9% |
| Estàndard · blanques | 32 | 16 50,0% | 2 6,3% | 14 43,8% |
| Estàndard · negres | 29 | 13 44,8% | 2 6,9% | 14 48,3% |
| Ràpid | 38 | 11 29,0% | 2 5,3% | 25 65,8% |
| Ràpid · blanques | 19 | 6 31,6% | 2 10,5% | 11 57,9% |
| Ràpid · negres | 19 | 5 26,3% | 0 0,0% | 14 73,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 99Victòries · 40Taules · 6Derrotes · 53Estàndard · 61Ràpid · 38Blanques · 51Negres · 48
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 99 | 40 40,4% | 6 6,1% | 53 53,5% |
| Total · blanques | 51 | 22 43,1% | 4 7,8% | 25 49,0% |
| Total · negres | 48 | 18 37,5% | 2 4,2% | 28 58,3% |
| Estàndard | 61 | 29 47,5% | 4 6,6% | 28 45,9% |
| Estàndard · blanques | 32 | 16 50,0% | 2 6,3% | 14 43,8% |
| Estàndard · negres | 29 | 13 44,8% | 2 6,9% | 14 48,3% |
| Ràpid | 38 | 11 29,0% | 2 5,3% | 25 65,8% |
| Ràpid · blanques | 19 | 6 31,6% | 2 10,5% | 11 57,9% |
| Ràpid · negres | 19 | 5 26,3% | 0 0,0% | 14 73,7% |
