Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 43Victòries · 20Taules · 10Derrotes · 13Estàndard · 35Ràpid · 8Blanques · 18Negres · 25
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 43 | 20 46,5% | 10 23,3% | 13 30,2% |
| Total · blanques | 18 | 12 66,7% | 2 11,1% | 4 22,2% |
| Total · negres | 25 | 8 32,0% | 8 32,0% | 9 36,0% |
| Estàndard | 35 | 16 45,7% | 9 25,7% | 10 28,6% |
| Estàndard · blanques | 14 | 10 71,4% | 2 14,3% | 2 14,3% |
| Estàndard · negres | 21 | 6 28,6% | 7 33,3% | 8 38,1% |
| Ràpid | 8 | 4 50,0% | 1 12,5% | 3 37,5% |
| Ràpid · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 2 50,0% | 1 25,0% | 1 25,0% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 43Victòries · 20Taules · 10Derrotes · 13Estàndard · 35Ràpid · 8Blanques · 18Negres · 25
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 43 | 20 46,5% | 10 23,3% | 13 30,2% |
| Total · blanques | 18 | 12 66,7% | 2 11,1% | 4 22,2% |
| Total · negres | 25 | 8 32,0% | 8 32,0% | 9 36,0% |
| Estàndard | 35 | 16 45,7% | 9 25,7% | 10 28,6% |
| Estàndard · blanques | 14 | 10 71,4% | 2 14,3% | 2 14,3% |
| Estàndard · negres | 21 | 6 28,6% | 7 33,3% | 8 38,1% |
| Ràpid | 8 | 4 50,0% | 1 12,5% | 3 37,5% |
| Ràpid · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 2 50,0% | 1 25,0% | 1 25,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 35Victòries · 16Taules · 9Derrotes · 10Estàndard · 35Ràpid · 0Blanques · 14Negres · 21
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 35 | 16 45,7% | 9 25,7% | 10 28,6% |
| Total · blanques | 14 | 10 71,4% | 2 14,3% | 2 14,3% |
| Total · negres | 21 | 6 28,6% | 7 33,3% | 8 38,1% |
| Estàndard | 35 | 16 45,7% | 9 25,7% | 10 28,6% |
| Estàndard · blanques | 14 | 10 71,4% | 2 14,3% | 2 14,3% |
| Estàndard · negres | 21 | 6 28,6% | 7 33,3% | 8 38,1% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 35Victòries · 16Taules · 9Derrotes · 10Estàndard · 35Ràpid · 0Blanques · 14Negres · 21
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 35 | 16 45,7% | 9 25,7% | 10 28,6% |
| Total · blanques | 14 | 10 71,4% | 2 14,3% | 2 14,3% |
| Total · negres | 21 | 6 28,6% | 7 33,3% | 8 38,1% |
| Estàndard | 35 | 16 45,7% | 9 25,7% | 10 28,6% |
| Estàndard · blanques | 14 | 10 71,4% | 2 14,3% | 2 14,3% |
| Estàndard · negres | 21 | 6 28,6% | 7 33,3% | 8 38,1% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
