Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+5 partides des de 2026-09-01
Partides · 221Victòries · 56Taules · 26Derrotes · 139Estàndard · 147Ràpid · 74Blanques · 103Negres · 118
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 221 | 56 25,3% | 26 11,8% | 139 62,9% |
| Total · blanques | 103 | 24 23,3% | 14 13,6% | 65 63,1% |
| Total · negres | 118 | 32 27,1% | 12 10,2% | 74 62,7% |
| Estàndard | 147 | 34 23,1% | 21 14,3% | 92 62,6% |
| Estàndard · blanques | 69 | 12 17,4% | 11 15,9% | 46 66,7% |
| Estàndard · negres | 78 | 22 28,2% | 10 12,8% | 46 59,0% |
| Ràpid | 74 | 22 29,7% | 5 6,8% | 47 63,5% |
| Ràpid · blanques | 34 | 12 35,3% | 3 8,8% | 19 55,9% |
| Ràpid · negres | 40 | 10 25,0% | 2 5,0% | 28 70,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 216Victòries · 55Taules · 26Derrotes · 135Estàndard · 147Ràpid · 69Blanques · 102Negres · 114
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 216 | 55 25,5% | 26 12,0% | 135 62,5% |
| Total · blanques | 102 | 24 23,5% | 14 13,7% | 64 62,8% |
| Total · negres | 114 | 31 27,2% | 12 10,5% | 71 62,3% |
| Estàndard | 147 | 34 23,1% | 21 14,3% | 92 62,6% |
| Estàndard · blanques | 69 | 12 17,4% | 11 15,9% | 46 66,7% |
| Estàndard · negres | 78 | 22 28,2% | 10 12,8% | 46 59,0% |
| Ràpid | 69 | 21 30,4% | 5 7,3% | 43 62,3% |
| Ràpid · blanques | 33 | 12 36,4% | 3 9,1% | 18 54,6% |
| Ràpid · negres | 36 | 9 25,0% | 2 5,6% | 25 69,4% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 216Victòries · 55Taules · 26Derrotes · 135Estàndard · 147Ràpid · 69Blanques · 102Negres · 114
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 216 | 55 25,5% | 26 12,0% | 135 62,5% |
| Total · blanques | 102 | 24 23,5% | 14 13,7% | 64 62,8% |
| Total · negres | 114 | 31 27,2% | 12 10,5% | 71 62,3% |
| Estàndard | 147 | 34 23,1% | 21 14,3% | 92 62,6% |
| Estàndard · blanques | 69 | 12 17,4% | 11 15,9% | 46 66,7% |
| Estàndard · negres | 78 | 22 28,2% | 10 12,8% | 46 59,0% |
| Ràpid | 69 | 21 30,4% | 5 7,3% | 43 62,3% |
| Ràpid · blanques | 33 | 12 36,4% | 3 9,1% | 18 54,6% |
| Ràpid · negres | 36 | 9 25,0% | 2 5,6% | 25 69,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 216Victòries · 55Taules · 26Derrotes · 135Estàndard · 147Ràpid · 69Blanques · 102Negres · 114
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 216 | 55 25,5% | 26 12,0% | 135 62,5% |
| Total · blanques | 102 | 24 23,5% | 14 13,7% | 64 62,8% |
| Total · negres | 114 | 31 27,2% | 12 10,5% | 71 62,3% |
| Estàndard | 147 | 34 23,1% | 21 14,3% | 92 62,6% |
| Estàndard · blanques | 69 | 12 17,4% | 11 15,9% | 46 66,7% |
| Estàndard · negres | 78 | 22 28,2% | 10 12,8% | 46 59,0% |
| Ràpid | 69 | 21 30,4% | 5 7,3% | 43 62,3% |
| Ràpid · blanques | 33 | 12 36,4% | 3 9,1% | 18 54,6% |
| Ràpid · negres | 36 | 9 25,0% | 2 5,6% | 25 69,4% |
