Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+41 partides des de 2026-09-01
Partides · 606Victòries · 283Taules · 70Derrotes · 253Estàndard · 273Ràpid · 333Blanques · 298Negres · 308
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 606 | 283 46,7% | 70 11,6% | 253 41,8% |
| Total · blanques | 298 | 155 52,0% | 29 9,7% | 114 38,3% |
| Total · negres | 308 | 128 41,6% | 41 13,3% | 139 45,1% |
| Estàndard | 273 | 132 48,4% | 45 16,5% | 96 35,2% |
| Estàndard · blanques | 133 | 67 50,4% | 21 15,8% | 45 33,8% |
| Estàndard · negres | 140 | 65 46,4% | 24 17,1% | 51 36,4% |
| Ràpid | 333 | 151 45,4% | 25 7,5% | 157 47,2% |
| Ràpid · blanques | 165 | 88 53,3% | 8 4,9% | 69 41,8% |
| Ràpid · negres | 168 | 63 37,5% | 17 10,1% | 88 52,4% |
Captura 2026-09-01
+34 partides des de 2026-08-01
Partides · 565Victòries · 265Taules · 67Derrotes · 233Estàndard · 263Ràpid · 302Blanques · 277Negres · 288
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 565 | 265 46,9% | 67 11,9% | 233 41,2% |
| Total · blanques | 277 | 143 51,6% | 28 10,1% | 106 38,3% |
| Total · negres | 288 | 122 42,4% | 39 13,5% | 127 44,1% |
| Estàndard | 263 | 129 49,1% | 43 16,4% | 91 34,6% |
| Estàndard · blanques | 128 | 65 50,8% | 20 15,6% | 43 33,6% |
| Estàndard · negres | 135 | 64 47,4% | 23 17,0% | 48 35,6% |
| Ràpid | 302 | 136 45,0% | 24 8,0% | 142 47,0% |
| Ràpid · blanques | 149 | 78 52,4% | 8 5,4% | 63 42,3% |
| Ràpid · negres | 153 | 58 37,9% | 16 10,5% | 79 51,6% |
Captura 2026-08-01
+25 partides des de 2026-07-01
Partides · 531Victòries · 250Taules · 62Derrotes · 219Estàndard · 247Ràpid · 284Blanques · 261Negres · 270
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 531 | 250 47,1% | 62 11,7% | 219 41,2% |
| Total · blanques | 261 | 135 51,7% | 25 9,6% | 101 38,7% |
| Total · negres | 270 | 115 42,6% | 37 13,7% | 118 43,7% |
| Estàndard | 247 | 122 49,4% | 42 17,0% | 83 33,6% |
| Estàndard · blanques | 121 | 62 51,2% | 20 16,5% | 39 32,2% |
| Estàndard · negres | 126 | 60 47,6% | 22 17,5% | 44 34,9% |
| Ràpid | 284 | 128 45,1% | 20 7,0% | 136 47,9% |
| Ràpid · blanques | 140 | 73 52,1% | 5 3,6% | 62 44,3% |
| Ràpid · negres | 144 | 55 38,2% | 15 10,4% | 74 51,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 506Victòries · 243Taules · 54Derrotes · 209Estàndard · 222Ràpid · 284Blanques · 249Negres · 257
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 506 | 243 48,0% | 54 10,7% | 209 41,3% |
| Total · blanques | 249 | 131 52,6% | 20 8,0% | 98 39,4% |
| Total · negres | 257 | 112 43,6% | 34 13,2% | 111 43,2% |
| Estàndard | 222 | 115 51,8% | 34 15,3% | 73 32,9% |
| Estàndard · blanques | 109 | 58 53,2% | 15 13,8% | 36 33,0% |
| Estàndard · negres | 113 | 57 50,4% | 19 16,8% | 37 32,7% |
| Ràpid | 284 | 128 45,1% | 20 7,0% | 136 47,9% |
| Ràpid · blanques | 140 | 73 52,1% | 5 3,6% | 62 44,3% |
| Ràpid · negres | 144 | 55 38,2% | 15 10,4% | 74 51,4% |
