Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 571Victòries · 223Taules · 110Derrotes · 238Estàndard · 411Ràpid · 160Blanques · 288Negres · 283
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 571 | 223 39,1% | 110 19,3% | 238 41,7% |
| Total · blanques | 288 | 115 39,9% | 60 20,8% | 113 39,2% |
| Total · negres | 283 | 108 38,2% | 50 17,7% | 125 44,2% |
| Estàndard | 411 | 169 41,1% | 97 23,6% | 145 35,3% |
| Estàndard · blanques | 204 | 89 43,6% | 54 26,5% | 61 29,9% |
| Estàndard · negres | 207 | 80 38,7% | 43 20,8% | 84 40,6% |
| Ràpid | 160 | 54 33,8% | 13 8,1% | 93 58,1% |
| Ràpid · blanques | 84 | 26 31,0% | 6 7,1% | 52 61,9% |
| Ràpid · negres | 76 | 28 36,8% | 7 9,2% | 41 54,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 562Victòries · 220Taules · 110Derrotes · 232Estàndard · 411Ràpid · 151Blanques · 283Negres · 279
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 562 | 220 39,2% | 110 19,6% | 232 41,3% |
| Total · blanques | 283 | 113 39,9% | 60 21,2% | 110 38,9% |
| Total · negres | 279 | 107 38,4% | 50 17,9% | 122 43,7% |
| Estàndard | 411 | 169 41,1% | 97 23,6% | 145 35,3% |
| Estàndard · blanques | 204 | 89 43,6% | 54 26,5% | 61 29,9% |
| Estàndard · negres | 207 | 80 38,7% | 43 20,8% | 84 40,6% |
| Ràpid | 151 | 51 33,8% | 13 8,6% | 87 57,6% |
| Ràpid · blanques | 79 | 24 30,4% | 6 7,6% | 49 62,0% |
| Ràpid · negres | 72 | 27 37,5% | 7 9,7% | 38 52,8% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 562Victòries · 220Taules · 110Derrotes · 232Estàndard · 411Ràpid · 151Blanques · 283Negres · 279
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 562 | 220 39,2% | 110 19,6% | 232 41,3% |
| Total · blanques | 283 | 113 39,9% | 60 21,2% | 110 38,9% |
| Total · negres | 279 | 107 38,4% | 50 17,9% | 122 43,7% |
| Estàndard | 411 | 169 41,1% | 97 23,6% | 145 35,3% |
| Estàndard · blanques | 204 | 89 43,6% | 54 26,5% | 61 29,9% |
| Estàndard · negres | 207 | 80 38,7% | 43 20,8% | 84 40,6% |
| Ràpid | 151 | 51 33,8% | 13 8,6% | 87 57,6% |
| Ràpid · blanques | 79 | 24 30,4% | 6 7,6% | 49 62,0% |
| Ràpid · negres | 72 | 27 37,5% | 7 9,7% | 38 52,8% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 562Victòries · 220Taules · 110Derrotes · 232Estàndard · 411Ràpid · 151Blanques · 283Negres · 279
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 562 | 220 39,2% | 110 19,6% | 232 41,3% |
| Total · blanques | 283 | 113 39,9% | 60 21,2% | 110 38,9% |
| Total · negres | 279 | 107 38,4% | 50 17,9% | 122 43,7% |
| Estàndard | 411 | 169 41,1% | 97 23,6% | 145 35,3% |
| Estàndard · blanques | 204 | 89 43,6% | 54 26,5% | 61 29,9% |
| Estàndard · negres | 207 | 80 38,7% | 43 20,8% | 84 40,6% |
| Ràpid | 151 | 51 33,8% | 13 8,6% | 87 57,6% |
| Ràpid · blanques | 79 | 24 30,4% | 6 7,6% | 49 62,0% |
| Ràpid · negres | 72 | 27 37,5% | 7 9,7% | 38 52,8% |
