Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 256Victòries · 108Taules · 45Derrotes · 103Estàndard · 143Ràpid · 113Blanques · 134Negres · 122
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 256 | 108 42,2% | 45 17,6% | 103 40,2% |
| Total · blanques | 134 | 65 48,5% | 20 14,9% | 49 36,6% |
| Total · negres | 122 | 43 35,3% | 25 20,5% | 54 44,3% |
| Estàndard | 143 | 59 41,3% | 29 20,3% | 55 38,5% |
| Estàndard · blanques | 78 | 33 42,3% | 14 18,0% | 31 39,7% |
| Estàndard · negres | 65 | 26 40,0% | 15 23,1% | 24 36,9% |
| Ràpid | 113 | 49 43,4% | 16 14,2% | 48 42,5% |
| Ràpid · blanques | 56 | 32 57,1% | 6 10,7% | 18 32,1% |
| Ràpid · negres | 57 | 17 29,8% | 10 17,5% | 30 52,6% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 247Victòries · 105Taules · 45Derrotes · 97Estàndard · 143Ràpid · 104Blanques · 130Negres · 117
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 247 | 105 42,5% | 45 18,2% | 97 39,3% |
| Total · blanques | 130 | 64 49,2% | 20 15,4% | 46 35,4% |
| Total · negres | 117 | 41 35,0% | 25 21,4% | 51 43,6% |
| Estàndard | 143 | 59 41,3% | 29 20,3% | 55 38,5% |
| Estàndard · blanques | 78 | 33 42,3% | 14 18,0% | 31 39,7% |
| Estàndard · negres | 65 | 26 40,0% | 15 23,1% | 24 36,9% |
| Ràpid | 104 | 46 44,2% | 16 15,4% | 42 40,4% |
| Ràpid · blanques | 52 | 31 59,6% | 6 11,5% | 15 28,9% |
| Ràpid · negres | 52 | 15 28,9% | 10 19,2% | 27 51,9% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 247Victòries · 105Taules · 45Derrotes · 97Estàndard · 143Ràpid · 104Blanques · 130Negres · 117
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 247 | 105 42,5% | 45 18,2% | 97 39,3% |
| Total · blanques | 130 | 64 49,2% | 20 15,4% | 46 35,4% |
| Total · negres | 117 | 41 35,0% | 25 21,4% | 51 43,6% |
| Estàndard | 143 | 59 41,3% | 29 20,3% | 55 38,5% |
| Estàndard · blanques | 78 | 33 42,3% | 14 18,0% | 31 39,7% |
| Estàndard · negres | 65 | 26 40,0% | 15 23,1% | 24 36,9% |
| Ràpid | 104 | 46 44,2% | 16 15,4% | 42 40,4% |
| Ràpid · blanques | 52 | 31 59,6% | 6 11,5% | 15 28,9% |
| Ràpid · negres | 52 | 15 28,9% | 10 19,2% | 27 51,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 247Victòries · 105Taules · 45Derrotes · 97Estàndard · 143Ràpid · 104Blanques · 130Negres · 117
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 247 | 105 42,5% | 45 18,2% | 97 39,3% |
| Total · blanques | 130 | 64 49,2% | 20 15,4% | 46 35,4% |
| Total · negres | 117 | 41 35,0% | 25 21,4% | 51 43,6% |
| Estàndard | 143 | 59 41,3% | 29 20,3% | 55 38,5% |
| Estàndard · blanques | 78 | 33 42,3% | 14 18,0% | 31 39,7% |
| Estàndard · negres | 65 | 26 40,0% | 15 23,1% | 24 36,9% |
| Ràpid | 104 | 46 44,2% | 16 15,4% | 42 40,4% |
| Ràpid · blanques | 52 | 31 59,6% | 6 11,5% | 15 28,9% |
| Ràpid · negres | 52 | 15 28,9% | 10 19,2% | 27 51,9% |
