Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+25 partides des de 2026-09-01
Partides · 1533Victòries · 735Taules · 303Derrotes · 495Estàndard · 798Ràpid · 735Blanques · 756Negres · 777
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1533 | 735 48,0% | 303 19,8% | 495 32,3% |
| Total · blanques | 756 | 376 49,7% | 148 19,6% | 232 30,7% |
| Total · negres | 777 | 359 46,2% | 155 20,0% | 263 33,9% |
| Estàndard | 798 | 331 41,5% | 194 24,3% | 273 34,2% |
| Estàndard · blanques | 391 | 180 46,0% | 85 21,7% | 126 32,2% |
| Estàndard · negres | 407 | 151 37,1% | 109 26,8% | 147 36,1% |
| Ràpid | 735 | 404 55,0% | 109 14,8% | 222 30,2% |
| Ràpid · blanques | 365 | 196 53,7% | 63 17,3% | 106 29,0% |
| Ràpid · negres | 370 | 208 56,2% | 46 12,4% | 116 31,4% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 1508Victòries · 720Taules · 301Derrotes · 487Estàndard · 798Ràpid · 710Blanques · 742Negres · 766
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1508 | 720 47,8% | 301 20,0% | 487 32,3% |
| Total · blanques | 742 | 368 49,6% | 148 20,0% | 226 30,5% |
| Total · negres | 766 | 352 46,0% | 153 20,0% | 261 34,1% |
| Estàndard | 798 | 331 41,5% | 194 24,3% | 273 34,2% |
| Estàndard · blanques | 391 | 180 46,0% | 85 21,7% | 126 32,2% |
| Estàndard · negres | 407 | 151 37,1% | 109 26,8% | 147 36,1% |
| Ràpid | 710 | 389 54,8% | 107 15,1% | 214 30,1% |
| Ràpid · blanques | 351 | 188 53,6% | 63 18,0% | 100 28,5% |
| Ràpid · negres | 359 | 201 56,0% | 44 12,3% | 114 31,8% |
Captura 2026-08-01
+8 partides des de 2026-07-01
Partides · 1500Victòries · 716Taules · 300Derrotes · 484Estàndard · 798Ràpid · 702Blanques · 739Negres · 761
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1500 | 716 47,7% | 300 20,0% | 484 32,3% |
| Total · blanques | 739 | 367 49,7% | 147 19,9% | 225 30,5% |
| Total · negres | 761 | 349 45,9% | 153 20,1% | 259 34,0% |
| Estàndard | 798 | 331 41,5% | 194 24,3% | 273 34,2% |
| Estàndard · blanques | 391 | 180 46,0% | 85 21,7% | 126 32,2% |
| Estàndard · negres | 407 | 151 37,1% | 109 26,8% | 147 36,1% |
| Ràpid | 702 | 385 54,8% | 106 15,1% | 211 30,1% |
| Ràpid · blanques | 348 | 187 53,7% | 62 17,8% | 99 28,5% |
| Ràpid · negres | 354 | 198 55,9% | 44 12,4% | 112 31,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1492Victòries · 709Taules · 300Derrotes · 483Estàndard · 798Ràpid · 694Blanques · 734Negres · 758
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1492 | 709 47,5% | 300 20,1% | 483 32,4% |
| Total · blanques | 734 | 363 49,5% | 147 20,0% | 224 30,5% |
| Total · negres | 758 | 346 45,7% | 153 20,2% | 259 34,2% |
| Estàndard | 798 | 331 41,5% | 194 24,3% | 273 34,2% |
| Estàndard · blanques | 391 | 180 46,0% | 85 21,7% | 126 32,2% |
| Estàndard · negres | 407 | 151 37,1% | 109 26,8% | 147 36,1% |
| Ràpid | 694 | 378 54,5% | 106 15,3% | 210 30,3% |
| Ràpid · blanques | 343 | 183 53,4% | 62 18,1% | 98 28,6% |
| Ràpid · negres | 351 | 195 55,6% | 44 12,5% | 112 31,9% |
