Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 120Victòries · 45Taules · 15Derrotes · 60Estàndard · 112Ràpid · 8Blanques · 62Negres · 58
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 120 | 45 37,5% | 15 12,5% | 60 50,0% |
| Total · blanques | 62 | 23 37,1% | 11 17,7% | 28 45,2% |
| Total · negres | 58 | 22 37,9% | 4 6,9% | 32 55,2% |
| Estàndard | 112 | 42 37,5% | 15 13,4% | 55 49,1% |
| Estàndard · blanques | 58 | 20 34,5% | 11 19,0% | 27 46,6% |
| Estàndard · negres | 54 | 22 40,7% | 4 7,4% | 28 51,9% |
| Ràpid | 8 | 3 37,5% | 0 0,0% | 5 62,5% |
| Ràpid · blanques | 4 | 3 75,0% | 0 0,0% | 1 25,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 0 0,0% | 0 0,0% | 4 100,0% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 110Victòries · 41Taules · 15Derrotes · 54Estàndard · 102Ràpid · 8Blanques · 57Negres · 53
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 110 | 41 37,3% | 15 13,6% | 54 49,1% |
| Total · blanques | 57 | 20 35,1% | 11 19,3% | 26 45,6% |
| Total · negres | 53 | 21 39,6% | 4 7,6% | 28 52,8% |
| Estàndard | 102 | 38 37,3% | 15 14,7% | 49 48,0% |
| Estàndard · blanques | 53 | 17 32,1% | 11 20,8% | 25 47,2% |
| Estàndard · negres | 49 | 21 42,9% | 4 8,2% | 24 49,0% |
| Ràpid | 8 | 3 37,5% | 0 0,0% | 5 62,5% |
| Ràpid · blanques | 4 | 3 75,0% | 0 0,0% | 1 25,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 0 0,0% | 0 0,0% | 4 100,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 101Victòries · 39Taules · 12Derrotes · 50Estàndard · 93Ràpid · 8Blanques · 53Negres · 48
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 101 | 39 38,6% | 12 11,9% | 50 49,5% |
| Total · blanques | 53 | 19 35,9% | 10 18,9% | 24 45,3% |
| Total · negres | 48 | 20 41,7% | 2 4,2% | 26 54,2% |
| Estàndard | 93 | 36 38,7% | 12 12,9% | 45 48,4% |
| Estàndard · blanques | 49 | 16 32,7% | 10 20,4% | 23 46,9% |
| Estàndard · negres | 44 | 20 45,5% | 2 4,6% | 22 50,0% |
| Ràpid | 8 | 3 37,5% | 0 0,0% | 5 62,5% |
| Ràpid · blanques | 4 | 3 75,0% | 0 0,0% | 1 25,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 0 0,0% | 0 0,0% | 4 100,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 101Victòries · 39Taules · 12Derrotes · 50Estàndard · 93Ràpid · 8Blanques · 53Negres · 48
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 101 | 39 38,6% | 12 11,9% | 50 49,5% |
| Total · blanques | 53 | 19 35,9% | 10 18,9% | 24 45,3% |
| Total · negres | 48 | 20 41,7% | 2 4,2% | 26 54,2% |
| Estàndard | 93 | 36 38,7% | 12 12,9% | 45 48,4% |
| Estàndard · blanques | 49 | 16 32,7% | 10 20,4% | 23 46,9% |
| Estàndard · negres | 44 | 20 45,5% | 2 4,6% | 22 50,0% |
| Ràpid | 8 | 3 37,5% | 0 0,0% | 5 62,5% |
| Ràpid · blanques | 4 | 3 75,0% | 0 0,0% | 1 25,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 0 0,0% | 0 0,0% | 4 100,0% |
