Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 280Victòries · 134Taules · 82Derrotes · 64Estàndard · 155Ràpid · 125Blanques · 140Negres · 140
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 280 | 134 47,9% | 82 29,3% | 64 22,9% |
| Total · blanques | 140 | 79 56,4% | 36 25,7% | 25 17,9% |
| Total · negres | 140 | 55 39,3% | 46 32,9% | 39 27,9% |
| Estàndard | 155 | 58 37,4% | 62 40,0% | 35 22,6% |
| Estàndard · blanques | 77 | 33 42,9% | 27 35,1% | 17 22,1% |
| Estàndard · negres | 78 | 25 32,1% | 35 44,9% | 18 23,1% |
| Ràpid | 125 | 76 60,8% | 20 16,0% | 29 23,2% |
| Ràpid · blanques | 63 | 46 73,0% | 9 14,3% | 8 12,7% |
| Ràpid · negres | 62 | 30 48,4% | 11 17,7% | 21 33,9% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 272Victòries · 133Taules · 76Derrotes · 63Estàndard · 147Ràpid · 125Blanques · 136Negres · 136
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 272 | 133 48,9% | 76 27,9% | 63 23,2% |
| Total · blanques | 136 | 78 57,4% | 34 25,0% | 24 17,7% |
| Total · negres | 136 | 55 40,4% | 42 30,9% | 39 28,7% |
| Estàndard | 147 | 57 38,8% | 56 38,1% | 34 23,1% |
| Estàndard · blanques | 73 | 32 43,8% | 25 34,3% | 16 21,9% |
| Estàndard · negres | 74 | 25 33,8% | 31 41,9% | 18 24,3% |
| Ràpid | 125 | 76 60,8% | 20 16,0% | 29 23,2% |
| Ràpid · blanques | 63 | 46 73,0% | 9 14,3% | 8 12,7% |
| Ràpid · negres | 62 | 30 48,4% | 11 17,7% | 21 33,9% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 264Victòries · 127Taules · 74Derrotes · 63Estàndard · 147Ràpid · 117Blanques · 132Negres · 132
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 264 | 127 48,1% | 74 28,0% | 63 23,9% |
| Total · blanques | 132 | 75 56,8% | 33 25,0% | 24 18,2% |
| Total · negres | 132 | 52 39,4% | 41 31,1% | 39 29,6% |
| Estàndard | 147 | 57 38,8% | 56 38,1% | 34 23,1% |
| Estàndard · blanques | 73 | 32 43,8% | 25 34,3% | 16 21,9% |
| Estàndard · negres | 74 | 25 33,8% | 31 41,9% | 18 24,3% |
| Ràpid | 117 | 70 59,8% | 18 15,4% | 29 24,8% |
| Ràpid · blanques | 59 | 43 72,9% | 8 13,6% | 8 13,6% |
| Ràpid · negres | 58 | 27 46,6% | 10 17,2% | 21 36,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 264Victòries · 127Taules · 74Derrotes · 63Estàndard · 147Ràpid · 117Blanques · 132Negres · 132
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 264 | 127 48,1% | 74 28,0% | 63 23,9% |
| Total · blanques | 132 | 75 56,8% | 33 25,0% | 24 18,2% |
| Total · negres | 132 | 52 39,4% | 41 31,1% | 39 29,6% |
| Estàndard | 147 | 57 38,8% | 56 38,1% | 34 23,1% |
| Estàndard · blanques | 73 | 32 43,8% | 25 34,3% | 16 21,9% |
| Estàndard · negres | 74 | 25 33,8% | 31 41,9% | 18 24,3% |
| Ràpid | 117 | 70 59,8% | 18 15,4% | 29 24,8% |
| Ràpid · blanques | 59 | 43 72,9% | 8 13,6% | 8 13,6% |
| Ràpid · negres | 58 | 27 46,6% | 10 17,2% | 21 36,2% |
