Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 307Victòries · 132Taules · 81Derrotes · 94Estàndard · 243Ràpid · 64Blanques · 157Negres · 150
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 307 | 132 43,0% | 81 26,4% | 94 30,6% |
| Total · blanques | 157 | 63 40,1% | 47 29,9% | 47 29,9% |
| Total · negres | 150 | 69 46,0% | 34 22,7% | 47 31,3% |
| Estàndard | 243 | 105 43,2% | 70 28,8% | 68 28,0% |
| Estàndard · blanques | 122 | 52 42,6% | 40 32,8% | 30 24,6% |
| Estàndard · negres | 121 | 53 43,8% | 30 24,8% | 38 31,4% |
| Ràpid | 64 | 27 42,2% | 11 17,2% | 26 40,6% |
| Ràpid · blanques | 35 | 11 31,4% | 7 20,0% | 17 48,6% |
| Ràpid · negres | 29 | 16 55,2% | 4 13,8% | 9 31,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 298Victòries · 128Taules · 78Derrotes · 92Estàndard · 234Ràpid · 64Blanques · 152Negres · 146
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 298 | 128 43,0% | 78 26,2% | 92 30,9% |
| Total · blanques | 152 | 61 40,1% | 45 29,6% | 46 30,3% |
| Total · negres | 146 | 67 45,9% | 33 22,6% | 46 31,5% |
| Estàndard | 234 | 101 43,2% | 67 28,6% | 66 28,2% |
| Estàndard · blanques | 117 | 50 42,7% | 38 32,5% | 29 24,8% |
| Estàndard · negres | 117 | 51 43,6% | 29 24,8% | 37 31,6% |
| Ràpid | 64 | 27 42,2% | 11 17,2% | 26 40,6% |
| Ràpid · blanques | 35 | 11 31,4% | 7 20,0% | 17 48,6% |
| Ràpid · negres | 29 | 16 55,2% | 4 13,8% | 9 31,0% |
Captura 2026-08-01
+7 partides des de 2026-07-01
Partides · 298Victòries · 128Taules · 78Derrotes · 92Estàndard · 234Ràpid · 64Blanques · 152Negres · 146
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 298 | 128 43,0% | 78 26,2% | 92 30,9% |
| Total · blanques | 152 | 61 40,1% | 45 29,6% | 46 30,3% |
| Total · negres | 146 | 67 45,9% | 33 22,6% | 46 31,5% |
| Estàndard | 234 | 101 43,2% | 67 28,6% | 66 28,2% |
| Estàndard · blanques | 117 | 50 42,7% | 38 32,5% | 29 24,8% |
| Estàndard · negres | 117 | 51 43,6% | 29 24,8% | 37 31,6% |
| Ràpid | 64 | 27 42,2% | 11 17,2% | 26 40,6% |
| Ràpid · blanques | 35 | 11 31,4% | 7 20,0% | 17 48,6% |
| Ràpid · negres | 29 | 16 55,2% | 4 13,8% | 9 31,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 291Victòries · 125Taules · 76Derrotes · 90Estàndard · 227Ràpid · 64Blanques · 148Negres · 143
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 291 | 125 43,0% | 76 26,1% | 90 30,9% |
| Total · blanques | 148 | 59 39,9% | 43 29,1% | 46 31,1% |
| Total · negres | 143 | 66 46,2% | 33 23,1% | 44 30,8% |
| Estàndard | 227 | 98 43,2% | 65 28,6% | 64 28,2% |
| Estàndard · blanques | 113 | 48 42,5% | 36 31,9% | 29 25,7% |
| Estàndard · negres | 114 | 50 43,9% | 29 25,4% | 35 30,7% |
| Ràpid | 64 | 27 42,2% | 11 17,2% | 26 40,6% |
| Ràpid · blanques | 35 | 11 31,4% | 7 20,0% | 17 48,6% |
| Ràpid · negres | 29 | 16 55,2% | 4 13,8% | 9 31,0% |
