Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 80Victòries · 29Taules · 25Derrotes · 26Estàndard · 64Ràpid · 16Blanques · 38Negres · 42
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 80 | 29 36,3% | 25 31,3% | 26 32,5% |
| Total · blanques | 38 | 17 44,7% | 9 23,7% | 12 31,6% |
| Total · negres | 42 | 12 28,6% | 16 38,1% | 14 33,3% |
| Estàndard | 64 | 23 35,9% | 21 32,8% | 20 31,3% |
| Estàndard · blanques | 30 | 13 43,3% | 8 26,7% | 9 30,0% |
| Estàndard · negres | 34 | 10 29,4% | 13 38,2% | 11 32,4% |
| Ràpid | 16 | 6 37,5% | 4 25,0% | 6 37,5% |
| Ràpid · blanques | 8 | 4 50,0% | 1 12,5% | 3 37,5% |
| Ràpid · negres | 8 | 2 25,0% | 3 37,5% | 3 37,5% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 73Victòries · 27Taules · 23Derrotes · 23Estàndard · 57Ràpid · 16Blanques · 35Negres · 38
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 73 | 27 37,0% | 23 31,5% | 23 31,5% |
| Total · blanques | 35 | 15 42,9% | 9 25,7% | 11 31,4% |
| Total · negres | 38 | 12 31,6% | 14 36,8% | 12 31,6% |
| Estàndard | 57 | 21 36,8% | 19 33,3% | 17 29,8% |
| Estàndard · blanques | 27 | 11 40,7% | 8 29,6% | 8 29,6% |
| Estàndard · negres | 30 | 10 33,3% | 11 36,7% | 9 30,0% |
| Ràpid | 16 | 6 37,5% | 4 25,0% | 6 37,5% |
| Ràpid · blanques | 8 | 4 50,0% | 1 12,5% | 3 37,5% |
| Ràpid · negres | 8 | 2 25,0% | 3 37,5% | 3 37,5% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 73Victòries · 27Taules · 23Derrotes · 23Estàndard · 57Ràpid · 16Blanques · 35Negres · 38
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 73 | 27 37,0% | 23 31,5% | 23 31,5% |
| Total · blanques | 35 | 15 42,9% | 9 25,7% | 11 31,4% |
| Total · negres | 38 | 12 31,6% | 14 36,8% | 12 31,6% |
| Estàndard | 57 | 21 36,8% | 19 33,3% | 17 29,8% |
| Estàndard · blanques | 27 | 11 40,7% | 8 29,6% | 8 29,6% |
| Estàndard · negres | 30 | 10 33,3% | 11 36,7% | 9 30,0% |
| Ràpid | 16 | 6 37,5% | 4 25,0% | 6 37,5% |
| Ràpid · blanques | 8 | 4 50,0% | 1 12,5% | 3 37,5% |
| Ràpid · negres | 8 | 2 25,0% | 3 37,5% | 3 37,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 73Victòries · 27Taules · 23Derrotes · 23Estàndard · 57Ràpid · 16Blanques · 35Negres · 38
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 73 | 27 37,0% | 23 31,5% | 23 31,5% |
| Total · blanques | 35 | 15 42,9% | 9 25,7% | 11 31,4% |
| Total · negres | 38 | 12 31,6% | 14 36,8% | 12 31,6% |
| Estàndard | 57 | 21 36,8% | 19 33,3% | 17 29,8% |
| Estàndard · blanques | 27 | 11 40,7% | 8 29,6% | 8 29,6% |
| Estàndard · negres | 30 | 10 33,3% | 11 36,7% | 9 30,0% |
| Ràpid | 16 | 6 37,5% | 4 25,0% | 6 37,5% |
| Ràpid · blanques | 8 | 4 50,0% | 1 12,5% | 3 37,5% |
| Ràpid · negres | 8 | 2 25,0% | 3 37,5% | 3 37,5% |
