Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+6 partides des de 2026-09-01
Partides · 202Victòries · 75Taules · 27Derrotes · 100Estàndard · 168Ràpid · 34Blanques · 96Negres · 106
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 202 | 75 37,1% | 27 13,4% | 100 49,5% |
| Total · blanques | 96 | 37 38,5% | 14 14,6% | 45 46,9% |
| Total · negres | 106 | 38 35,9% | 13 12,3% | 55 51,9% |
| Estàndard | 168 | 59 35,1% | 26 15,5% | 83 49,4% |
| Estàndard · blanques | 80 | 29 36,3% | 14 17,5% | 37 46,3% |
| Estàndard · negres | 88 | 30 34,1% | 12 13,6% | 46 52,3% |
| Ràpid | 34 | 16 47,1% | 1 2,9% | 17 50,0% |
| Ràpid · blanques | 16 | 8 50,0% | 0 0,0% | 8 50,0% |
| Ràpid · negres | 18 | 8 44,4% | 1 5,6% | 9 50,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 196Victòries · 74Taules · 26Derrotes · 96Estàndard · 162Ràpid · 34Blanques · 93Negres · 103
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 196 | 74 37,8% | 26 13,3% | 96 49,0% |
| Total · blanques | 93 | 37 39,8% | 13 14,0% | 43 46,2% |
| Total · negres | 103 | 37 35,9% | 13 12,6% | 53 51,5% |
| Estàndard | 162 | 58 35,8% | 25 15,4% | 79 48,8% |
| Estàndard · blanques | 77 | 29 37,7% | 13 16,9% | 35 45,5% |
| Estàndard · negres | 85 | 29 34,1% | 12 14,1% | 44 51,8% |
| Ràpid | 34 | 16 47,1% | 1 2,9% | 17 50,0% |
| Ràpid · blanques | 16 | 8 50,0% | 0 0,0% | 8 50,0% |
| Ràpid · negres | 18 | 8 44,4% | 1 5,6% | 9 50,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 196Victòries · 74Taules · 26Derrotes · 96Estàndard · 162Ràpid · 34Blanques · 93Negres · 103
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 196 | 74 37,8% | 26 13,3% | 96 49,0% |
| Total · blanques | 93 | 37 39,8% | 13 14,0% | 43 46,2% |
| Total · negres | 103 | 37 35,9% | 13 12,6% | 53 51,5% |
| Estàndard | 162 | 58 35,8% | 25 15,4% | 79 48,8% |
| Estàndard · blanques | 77 | 29 37,7% | 13 16,9% | 35 45,5% |
| Estàndard · negres | 85 | 29 34,1% | 12 14,1% | 44 51,8% |
| Ràpid | 34 | 16 47,1% | 1 2,9% | 17 50,0% |
| Ràpid · blanques | 16 | 8 50,0% | 0 0,0% | 8 50,0% |
| Ràpid · negres | 18 | 8 44,4% | 1 5,6% | 9 50,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 196Victòries · 74Taules · 26Derrotes · 96Estàndard · 162Ràpid · 34Blanques · 93Negres · 103
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 196 | 74 37,8% | 26 13,3% | 96 49,0% |
| Total · blanques | 93 | 37 39,8% | 13 14,0% | 43 46,2% |
| Total · negres | 103 | 37 35,9% | 13 12,6% | 53 51,5% |
| Estàndard | 162 | 58 35,8% | 25 15,4% | 79 48,8% |
| Estàndard · blanques | 77 | 29 37,7% | 13 16,9% | 35 45,5% |
| Estàndard · negres | 85 | 29 34,1% | 12 14,1% | 44 51,8% |
| Ràpid | 34 | 16 47,1% | 1 2,9% | 17 50,0% |
| Ràpid · blanques | 16 | 8 50,0% | 0 0,0% | 8 50,0% |
| Ràpid · negres | 18 | 8 44,4% | 1 5,6% | 9 50,0% |
