Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+2 partides des de 2026-09-01
Partides · 323Victòries · 168Taules · 55Derrotes · 100Estàndard · 261Ràpid · 62Blanques · 157Negres · 166
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 323 | 168 52,0% | 55 17,0% | 100 31,0% |
| Total · blanques | 157 | 83 52,9% | 28 17,8% | 46 29,3% |
| Total · negres | 166 | 85 51,2% | 27 16,3% | 54 32,5% |
| Estàndard | 261 | 128 49,0% | 51 19,5% | 82 31,4% |
| Estàndard · blanques | 125 | 62 49,6% | 26 20,8% | 37 29,6% |
| Estàndard · negres | 136 | 66 48,5% | 25 18,4% | 45 33,1% |
| Ràpid | 62 | 40 64,5% | 4 6,5% | 18 29,0% |
| Ràpid · blanques | 32 | 21 65,6% | 2 6,3% | 9 28,1% |
| Ràpid · negres | 30 | 19 63,3% | 2 6,7% | 9 30,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 321Victòries · 168Taules · 53Derrotes · 100Estàndard · 259Ràpid · 62Blanques · 156Negres · 165
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 321 | 168 52,3% | 53 16,5% | 100 31,2% |
| Total · blanques | 156 | 83 53,2% | 27 17,3% | 46 29,5% |
| Total · negres | 165 | 85 51,5% | 26 15,8% | 54 32,7% |
| Estàndard | 259 | 128 49,4% | 49 18,9% | 82 31,7% |
| Estàndard · blanques | 124 | 62 50,0% | 25 20,2% | 37 29,8% |
| Estàndard · negres | 135 | 66 48,9% | 24 17,8% | 45 33,3% |
| Ràpid | 62 | 40 64,5% | 4 6,5% | 18 29,0% |
| Ràpid · blanques | 32 | 21 65,6% | 2 6,3% | 9 28,1% |
| Ràpid · negres | 30 | 19 63,3% | 2 6,7% | 9 30,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 321Victòries · 168Taules · 53Derrotes · 100Estàndard · 259Ràpid · 62Blanques · 156Negres · 165
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 321 | 168 52,3% | 53 16,5% | 100 31,2% |
| Total · blanques | 156 | 83 53,2% | 27 17,3% | 46 29,5% |
| Total · negres | 165 | 85 51,5% | 26 15,8% | 54 32,7% |
| Estàndard | 259 | 128 49,4% | 49 18,9% | 82 31,7% |
| Estàndard · blanques | 124 | 62 50,0% | 25 20,2% | 37 29,8% |
| Estàndard · negres | 135 | 66 48,9% | 24 17,8% | 45 33,3% |
| Ràpid | 62 | 40 64,5% | 4 6,5% | 18 29,0% |
| Ràpid · blanques | 32 | 21 65,6% | 2 6,3% | 9 28,1% |
| Ràpid · negres | 30 | 19 63,3% | 2 6,7% | 9 30,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 321Victòries · 168Taules · 53Derrotes · 100Estàndard · 259Ràpid · 62Blanques · 156Negres · 165
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 321 | 168 52,3% | 53 16,5% | 100 31,2% |
| Total · blanques | 156 | 83 53,2% | 27 17,3% | 46 29,5% |
| Total · negres | 165 | 85 51,5% | 26 15,8% | 54 32,7% |
| Estàndard | 259 | 128 49,4% | 49 18,9% | 82 31,7% |
| Estàndard · blanques | 124 | 62 50,0% | 25 20,2% | 37 29,8% |
| Estàndard · negres | 135 | 66 48,9% | 24 17,8% | 45 33,3% |
| Ràpid | 62 | 40 64,5% | 4 6,5% | 18 29,0% |
| Ràpid · blanques | 32 | 21 65,6% | 2 6,3% | 9 28,1% |
| Ràpid · negres | 30 | 19 63,3% | 2 6,7% | 9 30,0% |
