Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+5 partides des de 2026-09-01
Partides · 41Victòries · 28Taules · 2Derrotes · 11Estàndard · 26Ràpid · 15Blanques · 18Negres · 23
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 41 | 28 68,3% | 2 4,9% | 11 26,8% |
| Total · blanques | 18 | 13 72,2% | 0 0,0% | 5 27,8% |
| Total · negres | 23 | 15 65,2% | 2 8,7% | 6 26,1% |
| Estàndard | 26 | 16 61,5% | 1 3,9% | 9 34,6% |
| Estàndard · blanques | 11 | 8 72,7% | 0 0,0% | 3 27,3% |
| Estàndard · negres | 15 | 8 53,3% | 1 6,7% | 6 40,0% |
| Ràpid | 15 | 12 80,0% | 1 6,7% | 2 13,3% |
| Ràpid · blanques | 7 | 5 71,4% | 0 0,0% | 2 28,6% |
| Ràpid · negres | 8 | 7 87,5% | 1 12,5% | 0 0,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 36Victòries · 24Taules · 1Derrotes · 11Estàndard · 26Ràpid · 10Blanques · 16Negres · 20
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 36 | 24 66,7% | 1 2,8% | 11 30,6% |
| Total · blanques | 16 | 11 68,8% | 0 0,0% | 5 31,3% |
| Total · negres | 20 | 13 65,0% | 1 5,0% | 6 30,0% |
| Estàndard | 26 | 16 61,5% | 1 3,9% | 9 34,6% |
| Estàndard · blanques | 11 | 8 72,7% | 0 0,0% | 3 27,3% |
| Estàndard · negres | 15 | 8 53,3% | 1 6,7% | 6 40,0% |
| Ràpid | 10 | 8 80,0% | 0 0,0% | 2 20,0% |
| Ràpid · blanques | 5 | 3 60,0% | 0 0,0% | 2 40,0% |
| Ràpid · negres | 5 | 5 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 36Victòries · 24Taules · 1Derrotes · 11Estàndard · 26Ràpid · 10Blanques · 16Negres · 20
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 36 | 24 66,7% | 1 2,8% | 11 30,6% |
| Total · blanques | 16 | 11 68,8% | 0 0,0% | 5 31,3% |
| Total · negres | 20 | 13 65,0% | 1 5,0% | 6 30,0% |
| Estàndard | 26 | 16 61,5% | 1 3,9% | 9 34,6% |
| Estàndard · blanques | 11 | 8 72,7% | 0 0,0% | 3 27,3% |
| Estàndard · negres | 15 | 8 53,3% | 1 6,7% | 6 40,0% |
| Ràpid | 10 | 8 80,0% | 0 0,0% | 2 20,0% |
| Ràpid · blanques | 5 | 3 60,0% | 0 0,0% | 2 40,0% |
| Ràpid · negres | 5 | 5 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 36Victòries · 24Taules · 1Derrotes · 11Estàndard · 26Ràpid · 10Blanques · 16Negres · 20
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 36 | 24 66,7% | 1 2,8% | 11 30,6% |
| Total · blanques | 16 | 11 68,8% | 0 0,0% | 5 31,3% |
| Total · negres | 20 | 13 65,0% | 1 5,0% | 6 30,0% |
| Estàndard | 26 | 16 61,5% | 1 3,9% | 9 34,6% |
| Estàndard · blanques | 11 | 8 72,7% | 0 0,0% | 3 27,3% |
| Estàndard · negres | 15 | 8 53,3% | 1 6,7% | 6 40,0% |
| Ràpid | 10 | 8 80,0% | 0 0,0% | 2 20,0% |
| Ràpid · blanques | 5 | 3 60,0% | 0 0,0% | 2 40,0% |
| Ràpid · negres | 5 | 5 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
