Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 36Victòries · 14Taules · 2Derrotes · 20Estàndard · 25Ràpid · 11Blanques · 18Negres · 18
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 36 | 14 38,9% | 2 5,6% | 20 55,6% |
| Total · blanques | 18 | 6 33,3% | 1 5,6% | 11 61,1% |
| Total · negres | 18 | 8 44,4% | 1 5,6% | 9 50,0% |
| Estàndard | 25 | 11 44,0% | 2 8,0% | 12 48,0% |
| Estàndard · blanques | 12 | 3 25,0% | 1 8,3% | 8 66,7% |
| Estàndard · negres | 13 | 8 61,5% | 1 7,7% | 4 30,8% |
| Ràpid | 11 | 3 27,3% | 0 0,0% | 8 72,7% |
| Ràpid · blanques | 6 | 3 50,0% | 0 0,0% | 3 50,0% |
| Ràpid · negres | 5 | 0 0,0% | 0 0,0% | 5 100,0% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 36Victòries · 14Taules · 2Derrotes · 20Estàndard · 25Ràpid · 11Blanques · 18Negres · 18
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 36 | 14 38,9% | 2 5,6% | 20 55,6% |
| Total · blanques | 18 | 6 33,3% | 1 5,6% | 11 61,1% |
| Total · negres | 18 | 8 44,4% | 1 5,6% | 9 50,0% |
| Estàndard | 25 | 11 44,0% | 2 8,0% | 12 48,0% |
| Estàndard · blanques | 12 | 3 25,0% | 1 8,3% | 8 66,7% |
| Estàndard · negres | 13 | 8 61,5% | 1 7,7% | 4 30,8% |
| Ràpid | 11 | 3 27,3% | 0 0,0% | 8 72,7% |
| Ràpid · blanques | 6 | 3 50,0% | 0 0,0% | 3 50,0% |
| Ràpid · negres | 5 | 0 0,0% | 0 0,0% | 5 100,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 27Victòries · 11Taules · 1Derrotes · 15Estàndard · 16Ràpid · 11Blanques · 13Negres · 14
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 27 | 11 40,7% | 1 3,7% | 15 55,6% |
| Total · blanques | 13 | 5 38,5% | 0 0,0% | 8 61,5% |
| Total · negres | 14 | 6 42,9% | 1 7,1% | 7 50,0% |
| Estàndard | 16 | 8 50,0% | 1 6,3% | 7 43,8% |
| Estàndard · blanques | 7 | 2 28,6% | 0 0,0% | 5 71,4% |
| Estàndard · negres | 9 | 6 66,7% | 1 11,1% | 2 22,2% |
| Ràpid | 11 | 3 27,3% | 0 0,0% | 8 72,7% |
| Ràpid · blanques | 6 | 3 50,0% | 0 0,0% | 3 50,0% |
| Ràpid · negres | 5 | 0 0,0% | 0 0,0% | 5 100,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 27Victòries · 11Taules · 1Derrotes · 15Estàndard · 16Ràpid · 11Blanques · 13Negres · 14
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 27 | 11 40,7% | 1 3,7% | 15 55,6% |
| Total · blanques | 13 | 5 38,5% | 0 0,0% | 8 61,5% |
| Total · negres | 14 | 6 42,9% | 1 7,1% | 7 50,0% |
| Estàndard | 16 | 8 50,0% | 1 6,3% | 7 43,8% |
| Estàndard · blanques | 7 | 2 28,6% | 0 0,0% | 5 71,4% |
| Estàndard · negres | 9 | 6 66,7% | 1 11,1% | 2 22,2% |
| Ràpid | 11 | 3 27,3% | 0 0,0% | 8 72,7% |
| Ràpid · blanques | 6 | 3 50,0% | 0 0,0% | 3 50,0% |
| Ràpid · negres | 5 | 0 0,0% | 0 0,0% | 5 100,0% |
