Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+6 partides des de 2026-10-01
Partides · 240Victòries · 92Taules · 17Derrotes · 131Estàndard · 156Ràpid · 84Blanques · 116Negres · 124
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 240 | 92 38,3% | 17 7,1% | 131 54,6% |
| Total · blanques | 116 | 44 37,9% | 11 9,5% | 61 52,6% |
| Total · negres | 124 | 48 38,7% | 6 4,8% | 70 56,5% |
| Estàndard | 156 | 61 39,1% | 12 7,7% | 83 53,2% |
| Estàndard · blanques | 77 | 29 37,7% | 8 10,4% | 40 52,0% |
| Estàndard · negres | 79 | 32 40,5% | 4 5,1% | 43 54,4% |
| Ràpid | 84 | 31 36,9% | 5 6,0% | 48 57,1% |
| Ràpid · blanques | 39 | 15 38,5% | 3 7,7% | 21 53,9% |
| Ràpid · negres | 45 | 16 35,6% | 2 4,4% | 27 60,0% |
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 234Victòries · 88Taules · 16Derrotes · 130Estàndard · 150Ràpid · 84Blanques · 113Negres · 121
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 234 | 88 37,6% | 16 6,8% | 130 55,6% |
| Total · blanques | 113 | 42 37,2% | 10 8,9% | 61 54,0% |
| Total · negres | 121 | 46 38,0% | 6 5,0% | 69 57,0% |
| Estàndard | 150 | 57 38,0% | 11 7,3% | 82 54,7% |
| Estàndard · blanques | 74 | 27 36,5% | 7 9,5% | 40 54,1% |
| Estàndard · negres | 76 | 30 39,5% | 4 5,3% | 42 55,3% |
| Ràpid | 84 | 31 36,9% | 5 6,0% | 48 57,1% |
| Ràpid · blanques | 39 | 15 38,5% | 3 7,7% | 21 53,9% |
| Ràpid · negres | 45 | 16 35,6% | 2 4,4% | 27 60,0% |
Captura 2026-09-01
+16 partides des de 2026-08-01
Partides · 227Victòries · 86Taules · 15Derrotes · 126Estàndard · 150Ràpid · 77Blanques · 110Negres · 117
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 227 | 86 37,9% | 15 6,6% | 126 55,5% |
| Total · blanques | 110 | 41 37,3% | 9 8,2% | 60 54,6% |
| Total · negres | 117 | 45 38,5% | 6 5,1% | 66 56,4% |
| Estàndard | 150 | 57 38,0% | 11 7,3% | 82 54,7% |
| Estàndard · blanques | 74 | 27 36,5% | 7 9,5% | 40 54,1% |
| Estàndard · negres | 76 | 30 39,5% | 4 5,3% | 42 55,3% |
| Ràpid | 77 | 29 37,7% | 4 5,2% | 44 57,1% |
| Ràpid · blanques | 36 | 14 38,9% | 2 5,6% | 20 55,6% |
| Ràpid · negres | 41 | 15 36,6% | 2 4,9% | 24 58,5% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 211Victòries · 81Taules · 14Derrotes · 116Estàndard · 142Ràpid · 69Blanques · 102Negres · 109
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 211 | 81 38,4% | 14 6,6% | 116 55,0% |
| Total · blanques | 102 | 38 37,3% | 9 8,8% | 55 53,9% |
| Total · negres | 109 | 43 39,5% | 5 4,6% | 61 56,0% |
| Estàndard | 142 | 54 38,0% | 10 7,0% | 78 54,9% |
| Estàndard · blanques | 70 | 26 37,1% | 7 10,0% | 37 52,9% |
| Estàndard · negres | 72 | 28 38,9% | 3 4,2% | 41 56,9% |
| Ràpid | 69 | 27 39,1% | 4 5,8% | 38 55,1% |
| Ràpid · blanques | 32 | 12 37,5% | 2 6,3% | 18 56,3% |
| Ràpid · negres | 37 | 15 40,5% | 2 5,4% | 20 54,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 211Victòries · 81Taules · 14Derrotes · 116Estàndard · 142Ràpid · 69Blanques · 102Negres · 109
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 211 | 81 38,4% | 14 6,6% | 116 55,0% |
| Total · blanques | 102 | 38 37,3% | 9 8,8% | 55 53,9% |
| Total · negres | 109 | 43 39,5% | 5 4,6% | 61 56,0% |
| Estàndard | 142 | 54 38,0% | 10 7,0% | 78 54,9% |
| Estàndard · blanques | 70 | 26 37,1% | 7 10,0% | 37 52,9% |
| Estàndard · negres | 72 | 28 38,9% | 3 4,2% | 41 56,9% |
| Ràpid | 69 | 27 39,1% | 4 5,8% | 38 55,1% |
| Ràpid · blanques | 32 | 12 37,5% | 2 6,3% | 18 56,3% |
| Ràpid · negres | 37 | 15 40,5% | 2 5,4% | 20 54,1% |
