Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+13 partides des de 2026-09-01
Partides · 186Victòries · 100Taules · 22Derrotes · 64Estàndard · 122Ràpid · 64Blanques · 92Negres · 94
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 186 | 100 53,8% | 22 11,8% | 64 34,4% |
| Total · blanques | 92 | 52 56,5% | 7 7,6% | 33 35,9% |
| Total · negres | 94 | 48 51,1% | 15 16,0% | 31 33,0% |
| Estàndard | 122 | 68 55,7% | 16 13,1% | 38 31,2% |
| Estàndard · blanques | 57 | 30 52,6% | 6 10,5% | 21 36,8% |
| Estàndard · negres | 65 | 38 58,5% | 10 15,4% | 17 26,2% |
| Ràpid | 64 | 32 50,0% | 6 9,4% | 26 40,6% |
| Ràpid · blanques | 35 | 22 62,9% | 1 2,9% | 12 34,3% |
| Ràpid · negres | 29 | 10 34,5% | 5 17,2% | 14 48,3% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 173Victòries · 94Taules · 21Derrotes · 58Estàndard · 116Ràpid · 57Blanques · 85Negres · 88
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 173 | 94 54,3% | 21 12,1% | 58 33,5% |
| Total · blanques | 85 | 49 57,7% | 7 8,2% | 29 34,1% |
| Total · negres | 88 | 45 51,1% | 14 15,9% | 29 33,0% |
| Estàndard | 116 | 65 56,0% | 16 13,8% | 35 30,2% |
| Estàndard · blanques | 54 | 29 53,7% | 6 11,1% | 19 35,2% |
| Estàndard · negres | 62 | 36 58,1% | 10 16,1% | 16 25,8% |
| Ràpid | 57 | 29 50,9% | 5 8,8% | 23 40,4% |
| Ràpid · blanques | 31 | 20 64,5% | 1 3,2% | 10 32,3% |
| Ràpid · negres | 26 | 9 34,6% | 4 15,4% | 13 50,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 173Victòries · 94Taules · 21Derrotes · 58Estàndard · 116Ràpid · 57Blanques · 85Negres · 88
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 173 | 94 54,3% | 21 12,1% | 58 33,5% |
| Total · blanques | 85 | 49 57,7% | 7 8,2% | 29 34,1% |
| Total · negres | 88 | 45 51,1% | 14 15,9% | 29 33,0% |
| Estàndard | 116 | 65 56,0% | 16 13,8% | 35 30,2% |
| Estàndard · blanques | 54 | 29 53,7% | 6 11,1% | 19 35,2% |
| Estàndard · negres | 62 | 36 58,1% | 10 16,1% | 16 25,8% |
| Ràpid | 57 | 29 50,9% | 5 8,8% | 23 40,4% |
| Ràpid · blanques | 31 | 20 64,5% | 1 3,2% | 10 32,3% |
| Ràpid · negres | 26 | 9 34,6% | 4 15,4% | 13 50,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 173Victòries · 94Taules · 21Derrotes · 58Estàndard · 116Ràpid · 57Blanques · 85Negres · 88
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 173 | 94 54,3% | 21 12,1% | 58 33,5% |
| Total · blanques | 85 | 49 57,7% | 7 8,2% | 29 34,1% |
| Total · negres | 88 | 45 51,1% | 14 15,9% | 29 33,0% |
| Estàndard | 116 | 65 56,0% | 16 13,8% | 35 30,2% |
| Estàndard · blanques | 54 | 29 53,7% | 6 11,1% | 19 35,2% |
| Estàndard · negres | 62 | 36 58,1% | 10 16,1% | 16 25,8% |
| Ràpid | 57 | 29 50,9% | 5 8,8% | 23 40,4% |
| Ràpid · blanques | 31 | 20 64,5% | 1 3,2% | 10 32,3% |
| Ràpid · negres | 26 | 9 34,6% | 4 15,4% | 13 50,0% |
