Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 566Victòries · 271Taules · 69Derrotes · 226Estàndard · 392Ràpid · 174Blanques · 286Negres · 280
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 566 | 271 47,9% | 69 12,2% | 226 39,9% |
| Total · blanques | 286 | 146 51,1% | 34 11,9% | 106 37,1% |
| Total · negres | 280 | 125 44,6% | 35 12,5% | 120 42,9% |
| Estàndard | 392 | 182 46,4% | 59 15,1% | 151 38,5% |
| Estàndard · blanques | 198 | 101 51,0% | 27 13,6% | 70 35,4% |
| Estàndard · negres | 194 | 81 41,8% | 32 16,5% | 81 41,8% |
| Ràpid | 174 | 89 51,2% | 10 5,8% | 75 43,1% |
| Ràpid · blanques | 88 | 45 51,1% | 7 8,0% | 36 40,9% |
| Ràpid · negres | 86 | 44 51,2% | 3 3,5% | 39 45,4% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 556Victòries · 269Taules · 66Derrotes · 221Estàndard · 382Ràpid · 174Blanques · 281Negres · 275
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 556 | 269 48,4% | 66 11,9% | 221 39,8% |
| Total · blanques | 281 | 145 51,6% | 33 11,7% | 103 36,7% |
| Total · negres | 275 | 124 45,1% | 33 12,0% | 118 42,9% |
| Estàndard | 382 | 180 47,1% | 56 14,7% | 146 38,2% |
| Estàndard · blanques | 193 | 100 51,8% | 26 13,5% | 67 34,7% |
| Estàndard · negres | 189 | 80 42,3% | 30 15,9% | 79 41,8% |
| Ràpid | 174 | 89 51,2% | 10 5,8% | 75 43,1% |
| Ràpid · blanques | 88 | 45 51,1% | 7 8,0% | 36 40,9% |
| Ràpid · negres | 86 | 44 51,2% | 3 3,5% | 39 45,4% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 556Victòries · 269Taules · 66Derrotes · 221Estàndard · 382Ràpid · 174Blanques · 281Negres · 275
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 556 | 269 48,4% | 66 11,9% | 221 39,8% |
| Total · blanques | 281 | 145 51,6% | 33 11,7% | 103 36,7% |
| Total · negres | 275 | 124 45,1% | 33 12,0% | 118 42,9% |
| Estàndard | 382 | 180 47,1% | 56 14,7% | 146 38,2% |
| Estàndard · blanques | 193 | 100 51,8% | 26 13,5% | 67 34,7% |
| Estàndard · negres | 189 | 80 42,3% | 30 15,9% | 79 41,8% |
| Ràpid | 174 | 89 51,2% | 10 5,8% | 75 43,1% |
| Ràpid · blanques | 88 | 45 51,1% | 7 8,0% | 36 40,9% |
| Ràpid · negres | 86 | 44 51,2% | 3 3,5% | 39 45,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 547Victòries · 263Taules · 65Derrotes · 219Estàndard · 373Ràpid · 174Blanques · 276Negres · 271
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 547 | 263 48,1% | 65 11,9% | 219 40,0% |
| Total · blanques | 276 | 142 51,5% | 32 11,6% | 102 37,0% |
| Total · negres | 271 | 121 44,7% | 33 12,2% | 117 43,2% |
| Estàndard | 373 | 174 46,7% | 55 14,8% | 144 38,6% |
| Estàndard · blanques | 188 | 97 51,6% | 25 13,3% | 66 35,1% |
| Estàndard · negres | 185 | 77 41,6% | 30 16,2% | 78 42,2% |
| Ràpid | 174 | 89 51,2% | 10 5,8% | 75 43,1% |
| Ràpid · blanques | 88 | 45 51,1% | 7 8,0% | 36 40,9% |
| Ràpid · negres | 86 | 44 51,2% | 3 3,5% | 39 45,4% |
