Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 90Victòries · 58Taules · 6Derrotes · 26Estàndard · 28Ràpid · 62Blanques · 46Negres · 44
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 90 | 58 64,4% | 6 6,7% | 26 28,9% |
| Total · blanques | 46 | 28 60,9% | 3 6,5% | 15 32,6% |
| Total · negres | 44 | 30 68,2% | 3 6,8% | 11 25,0% |
| Estàndard | 28 | 21 75,0% | 3 10,7% | 4 14,3% |
| Estàndard · blanques | 15 | 10 66,7% | 3 20,0% | 2 13,3% |
| Estàndard · negres | 13 | 11 84,6% | 0 0,0% | 2 15,4% |
| Ràpid | 62 | 37 59,7% | 3 4,8% | 22 35,5% |
| Ràpid · blanques | 31 | 18 58,1% | 0 0,0% | 13 41,9% |
| Ràpid · negres | 31 | 19 61,3% | 3 9,7% | 9 29,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 81Victòries · 53Taules · 6Derrotes · 22Estàndard · 28Ràpid · 53Blanques · 42Negres · 39
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 81 | 53 65,4% | 6 7,4% | 22 27,2% |
| Total · blanques | 42 | 27 64,3% | 3 7,1% | 12 28,6% |
| Total · negres | 39 | 26 66,7% | 3 7,7% | 10 25,6% |
| Estàndard | 28 | 21 75,0% | 3 10,7% | 4 14,3% |
| Estàndard · blanques | 15 | 10 66,7% | 3 20,0% | 2 13,3% |
| Estàndard · negres | 13 | 11 84,6% | 0 0,0% | 2 15,4% |
| Ràpid | 53 | 32 60,4% | 3 5,7% | 18 34,0% |
| Ràpid · blanques | 27 | 17 63,0% | 0 0,0% | 10 37,0% |
| Ràpid · negres | 26 | 15 57,7% | 3 11,5% | 8 30,8% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 81Victòries · 53Taules · 6Derrotes · 22Estàndard · 28Ràpid · 53Blanques · 42Negres · 39
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 81 | 53 65,4% | 6 7,4% | 22 27,2% |
| Total · blanques | 42 | 27 64,3% | 3 7,1% | 12 28,6% |
| Total · negres | 39 | 26 66,7% | 3 7,7% | 10 25,6% |
| Estàndard | 28 | 21 75,0% | 3 10,7% | 4 14,3% |
| Estàndard · blanques | 15 | 10 66,7% | 3 20,0% | 2 13,3% |
| Estàndard · negres | 13 | 11 84,6% | 0 0,0% | 2 15,4% |
| Ràpid | 53 | 32 60,4% | 3 5,7% | 18 34,0% |
| Ràpid · blanques | 27 | 17 63,0% | 0 0,0% | 10 37,0% |
| Ràpid · negres | 26 | 15 57,7% | 3 11,5% | 8 30,8% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 81Victòries · 53Taules · 6Derrotes · 22Estàndard · 28Ràpid · 53Blanques · 42Negres · 39
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 81 | 53 65,4% | 6 7,4% | 22 27,2% |
| Total · blanques | 42 | 27 64,3% | 3 7,1% | 12 28,6% |
| Total · negres | 39 | 26 66,7% | 3 7,7% | 10 25,6% |
| Estàndard | 28 | 21 75,0% | 3 10,7% | 4 14,3% |
| Estàndard · blanques | 15 | 10 66,7% | 3 20,0% | 2 13,3% |
| Estàndard · negres | 13 | 11 84,6% | 0 0,0% | 2 15,4% |
| Ràpid | 53 | 32 60,4% | 3 5,7% | 18 34,0% |
| Ràpid · blanques | 27 | 17 63,0% | 0 0,0% | 10 37,0% |
| Ràpid · negres | 26 | 15 57,7% | 3 11,5% | 8 30,8% |
