Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+5 partides des de 2026-09-01
Partides · 300Victòries · 151Taules · 34Derrotes · 115Estàndard · 211Ràpid · 89Blanques · 148Negres · 152
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 300 | 151 50,3% | 34 11,3% | 115 38,3% |
| Total · blanques | 148 | 73 49,3% | 18 12,2% | 57 38,5% |
| Total · negres | 152 | 78 51,3% | 16 10,5% | 58 38,2% |
| Estàndard | 211 | 102 48,3% | 30 14,2% | 79 37,4% |
| Estàndard · blanques | 100 | 45 45,0% | 16 16,0% | 39 39,0% |
| Estàndard · negres | 111 | 57 51,4% | 14 12,6% | 40 36,0% |
| Ràpid | 89 | 49 55,1% | 4 4,5% | 36 40,5% |
| Ràpid · blanques | 48 | 28 58,3% | 2 4,2% | 18 37,5% |
| Ràpid · negres | 41 | 21 51,2% | 2 4,9% | 18 43,9% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 295Victòries · 147Taules · 34Derrotes · 114Estàndard · 211Ràpid · 84Blanques · 144Negres · 151
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 295 | 147 49,8% | 34 11,5% | 114 38,6% |
| Total · blanques | 144 | 70 48,6% | 18 12,5% | 56 38,9% |
| Total · negres | 151 | 77 51,0% | 16 10,6% | 58 38,4% |
| Estàndard | 211 | 102 48,3% | 30 14,2% | 79 37,4% |
| Estàndard · blanques | 100 | 45 45,0% | 16 16,0% | 39 39,0% |
| Estàndard · negres | 111 | 57 51,4% | 14 12,6% | 40 36,0% |
| Ràpid | 84 | 45 53,6% | 4 4,8% | 35 41,7% |
| Ràpid · blanques | 44 | 25 56,8% | 2 4,6% | 17 38,6% |
| Ràpid · negres | 40 | 20 50,0% | 2 5,0% | 18 45,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 295Victòries · 147Taules · 34Derrotes · 114Estàndard · 211Ràpid · 84Blanques · 144Negres · 151
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 295 | 147 49,8% | 34 11,5% | 114 38,6% |
| Total · blanques | 144 | 70 48,6% | 18 12,5% | 56 38,9% |
| Total · negres | 151 | 77 51,0% | 16 10,6% | 58 38,4% |
| Estàndard | 211 | 102 48,3% | 30 14,2% | 79 37,4% |
| Estàndard · blanques | 100 | 45 45,0% | 16 16,0% | 39 39,0% |
| Estàndard · negres | 111 | 57 51,4% | 14 12,6% | 40 36,0% |
| Ràpid | 84 | 45 53,6% | 4 4,8% | 35 41,7% |
| Ràpid · blanques | 44 | 25 56,8% | 2 4,6% | 17 38,6% |
| Ràpid · negres | 40 | 20 50,0% | 2 5,0% | 18 45,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 295Victòries · 147Taules · 34Derrotes · 114Estàndard · 211Ràpid · 84Blanques · 144Negres · 151
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 295 | 147 49,8% | 34 11,5% | 114 38,6% |
| Total · blanques | 144 | 70 48,6% | 18 12,5% | 56 38,9% |
| Total · negres | 151 | 77 51,0% | 16 10,6% | 58 38,4% |
| Estàndard | 211 | 102 48,3% | 30 14,2% | 79 37,4% |
| Estàndard · blanques | 100 | 45 45,0% | 16 16,0% | 39 39,0% |
| Estàndard · negres | 111 | 57 51,4% | 14 12,6% | 40 36,0% |
| Ràpid | 84 | 45 53,6% | 4 4,8% | 35 41,7% |
| Ràpid · blanques | 44 | 25 56,8% | 2 4,6% | 17 38,6% |
| Ràpid · negres | 40 | 20 50,0% | 2 5,0% | 18 45,0% |
