Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 1095Victòries · 478Taules · 214Derrotes · 403Estàndard · 640Ràpid · 455Blanques · 540Negres · 555
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1095 | 478 43,7% | 214 19,5% | 403 36,8% |
| Total · blanques | 540 | 247 45,7% | 105 19,4% | 188 34,8% |
| Total · negres | 555 | 231 41,6% | 109 19,6% | 215 38,7% |
| Estàndard | 640 | 265 41,4% | 166 25,9% | 209 32,7% |
| Estàndard · blanques | 317 | 135 42,6% | 84 26,5% | 98 30,9% |
| Estàndard · negres | 323 | 130 40,3% | 82 25,4% | 111 34,4% |
| Ràpid | 455 | 213 46,8% | 48 10,6% | 194 42,6% |
| Ràpid · blanques | 223 | 112 50,2% | 21 9,4% | 90 40,4% |
| Ràpid · negres | 232 | 101 43,5% | 27 11,6% | 104 44,8% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 1085Victòries · 474Taules · 212Derrotes · 399Estàndard · 630Ràpid · 455Blanques · 535Negres · 550
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1085 | 474 43,7% | 212 19,5% | 399 36,8% |
| Total · blanques | 535 | 244 45,6% | 104 19,4% | 187 35,0% |
| Total · negres | 550 | 230 41,8% | 108 19,6% | 212 38,6% |
| Estàndard | 630 | 261 41,4% | 164 26,0% | 205 32,5% |
| Estàndard · blanques | 312 | 132 42,3% | 83 26,6% | 97 31,1% |
| Estàndard · negres | 318 | 129 40,6% | 81 25,5% | 108 34,0% |
| Ràpid | 455 | 213 46,8% | 48 10,6% | 194 42,6% |
| Ràpid · blanques | 223 | 112 50,2% | 21 9,4% | 90 40,4% |
| Ràpid · negres | 232 | 101 43,5% | 27 11,6% | 104 44,8% |
Captura 2026-08-01
+16 partides des de 2026-07-01
Partides · 1085Victòries · 474Taules · 212Derrotes · 399Estàndard · 630Ràpid · 455Blanques · 535Negres · 550
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1085 | 474 43,7% | 212 19,5% | 399 36,8% |
| Total · blanques | 535 | 244 45,6% | 104 19,4% | 187 35,0% |
| Total · negres | 550 | 230 41,8% | 108 19,6% | 212 38,6% |
| Estàndard | 630 | 261 41,4% | 164 26,0% | 205 32,5% |
| Estàndard · blanques | 312 | 132 42,3% | 83 26,6% | 97 31,1% |
| Estàndard · negres | 318 | 129 40,6% | 81 25,5% | 108 34,0% |
| Ràpid | 455 | 213 46,8% | 48 10,6% | 194 42,6% |
| Ràpid · blanques | 223 | 112 50,2% | 21 9,4% | 90 40,4% |
| Ràpid · negres | 232 | 101 43,5% | 27 11,6% | 104 44,8% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1069Victòries · 465Taules · 209Derrotes · 395Estàndard · 630Ràpid · 439Blanques · 528Negres · 541
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1069 | 465 43,5% | 209 19,6% | 395 37,0% |
| Total · blanques | 528 | 239 45,3% | 104 19,7% | 185 35,0% |
| Total · negres | 541 | 226 41,8% | 105 19,4% | 210 38,8% |
| Estàndard | 630 | 261 41,4% | 164 26,0% | 205 32,5% |
| Estàndard · blanques | 312 | 132 42,3% | 83 26,6% | 97 31,1% |
| Estàndard · negres | 318 | 129 40,6% | 81 25,5% | 108 34,0% |
| Ràpid | 439 | 204 46,5% | 45 10,3% | 190 43,3% |
| Ràpid · blanques | 216 | 107 49,5% | 21 9,7% | 88 40,7% |
| Ràpid · negres | 223 | 97 43,5% | 24 10,8% | 102 45,7% |
