Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+35 partides des de 2026-09-01
Partides · 1765Victòries · 901Taules · 249Derrotes · 615Estàndard · 1224Ràpid · 541Blanques · 891Negres · 874
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1765 | 901 51,1% | 249 14,1% | 615 34,8% |
| Total · blanques | 891 | 481 54,0% | 123 13,8% | 287 32,2% |
| Total · negres | 874 | 420 48,1% | 126 14,4% | 328 37,5% |
| Estàndard | 1224 | 603 49,3% | 195 15,9% | 426 34,8% |
| Estàndard · blanques | 618 | 328 53,1% | 94 15,2% | 196 31,7% |
| Estàndard · negres | 606 | 275 45,4% | 101 16,7% | 230 38,0% |
| Ràpid | 541 | 298 55,1% | 54 10,0% | 189 34,9% |
| Ràpid · blanques | 273 | 153 56,0% | 29 10,6% | 91 33,3% |
| Ràpid · negres | 268 | 145 54,1% | 25 9,3% | 98 36,6% |
Captura 2026-09-01
+17 partides des de 2026-08-01
Partides · 1730Victòries · 884Taules · 243Derrotes · 603Estàndard · 1216Ràpid · 514Blanques · 873Negres · 857
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1730 | 884 51,1% | 243 14,1% | 603 34,9% |
| Total · blanques | 873 | 471 54,0% | 119 13,6% | 283 32,4% |
| Total · negres | 857 | 413 48,2% | 124 14,5% | 320 37,3% |
| Estàndard | 1216 | 601 49,4% | 193 15,9% | 422 34,7% |
| Estàndard · blanques | 614 | 327 53,3% | 92 15,0% | 195 31,8% |
| Estàndard · negres | 602 | 274 45,5% | 101 16,8% | 227 37,7% |
| Ràpid | 514 | 283 55,1% | 50 9,7% | 181 35,2% |
| Ràpid · blanques | 259 | 144 55,6% | 27 10,4% | 88 34,0% |
| Ràpid · negres | 255 | 139 54,5% | 23 9,0% | 93 36,5% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 1713Victòries · 876Taules · 240Derrotes · 597Estàndard · 1208Ràpid · 505Blanques · 864Negres · 849
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1713 | 876 51,1% | 240 14,0% | 597 34,9% |
| Total · blanques | 864 | 467 54,1% | 117 13,5% | 280 32,4% |
| Total · negres | 849 | 409 48,2% | 123 14,5% | 317 37,3% |
| Estàndard | 1208 | 598 49,5% | 190 15,7% | 420 34,8% |
| Estàndard · blanques | 610 | 326 53,4% | 90 14,8% | 194 31,8% |
| Estàndard · negres | 598 | 272 45,5% | 100 16,7% | 226 37,8% |
| Ràpid | 505 | 278 55,1% | 50 9,9% | 177 35,1% |
| Ràpid · blanques | 254 | 141 55,5% | 27 10,6% | 86 33,9% |
| Ràpid · negres | 251 | 137 54,6% | 23 9,2% | 91 36,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1713Victòries · 876Taules · 240Derrotes · 597Estàndard · 1208Ràpid · 505Blanques · 864Negres · 849
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1713 | 876 51,1% | 240 14,0% | 597 34,9% |
| Total · blanques | 864 | 467 54,1% | 117 13,5% | 280 32,4% |
| Total · negres | 849 | 409 48,2% | 123 14,5% | 317 37,3% |
| Estàndard | 1208 | 598 49,5% | 190 15,7% | 420 34,8% |
| Estàndard · blanques | 610 | 326 53,4% | 90 14,8% | 194 31,8% |
| Estàndard · negres | 598 | 272 45,5% | 100 16,7% | 226 37,8% |
| Ràpid | 505 | 278 55,1% | 50 9,9% | 177 35,1% |
| Ràpid · blanques | 254 | 141 55,5% | 27 10,6% | 86 33,9% |
| Ràpid · negres | 251 | 137 54,6% | 23 9,2% | 91 36,3% |
