Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+18 partides des de 2026-09-01
Partides · 759Victòries · 335Taules · 163Derrotes · 261Estàndard · 604Ràpid · 155Blanques · 383Negres · 376
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 759 | 335 44,1% | 163 21,5% | 261 34,4% |
| Total · blanques | 383 | 178 46,5% | 79 20,6% | 126 32,9% |
| Total · negres | 376 | 157 41,8% | 84 22,3% | 135 35,9% |
| Estàndard | 604 | 259 42,9% | 144 23,8% | 201 33,3% |
| Estàndard · blanques | 303 | 143 47,2% | 69 22,8% | 91 30,0% |
| Estàndard · negres | 301 | 116 38,5% | 75 24,9% | 110 36,5% |
| Ràpid | 155 | 76 49,0% | 19 12,3% | 60 38,7% |
| Ràpid · blanques | 80 | 35 43,8% | 10 12,5% | 35 43,8% |
| Ràpid · negres | 75 | 41 54,7% | 9 12,0% | 25 33,3% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 741Victòries · 327Taules · 161Derrotes · 253Estàndard · 604Ràpid · 137Blanques · 373Negres · 368
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 741 | 327 44,1% | 161 21,7% | 253 34,1% |
| Total · blanques | 373 | 174 46,7% | 78 20,9% | 121 32,4% |
| Total · negres | 368 | 153 41,6% | 83 22,6% | 132 35,9% |
| Estàndard | 604 | 259 42,9% | 144 23,8% | 201 33,3% |
| Estàndard · blanques | 303 | 143 47,2% | 69 22,8% | 91 30,0% |
| Estàndard · negres | 301 | 116 38,5% | 75 24,9% | 110 36,5% |
| Ràpid | 137 | 68 49,6% | 17 12,4% | 52 38,0% |
| Ràpid · blanques | 70 | 31 44,3% | 9 12,9% | 30 42,9% |
| Ràpid · negres | 67 | 37 55,2% | 8 11,9% | 22 32,8% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 741Victòries · 327Taules · 161Derrotes · 253Estàndard · 604Ràpid · 137Blanques · 373Negres · 368
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 741 | 327 44,1% | 161 21,7% | 253 34,1% |
| Total · blanques | 373 | 174 46,7% | 78 20,9% | 121 32,4% |
| Total · negres | 368 | 153 41,6% | 83 22,6% | 132 35,9% |
| Estàndard | 604 | 259 42,9% | 144 23,8% | 201 33,3% |
| Estàndard · blanques | 303 | 143 47,2% | 69 22,8% | 91 30,0% |
| Estàndard · negres | 301 | 116 38,5% | 75 24,9% | 110 36,5% |
| Ràpid | 137 | 68 49,6% | 17 12,4% | 52 38,0% |
| Ràpid · blanques | 70 | 31 44,3% | 9 12,9% | 30 42,9% |
| Ràpid · negres | 67 | 37 55,2% | 8 11,9% | 22 32,8% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 741Victòries · 327Taules · 161Derrotes · 253Estàndard · 604Ràpid · 137Blanques · 373Negres · 368
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 741 | 327 44,1% | 161 21,7% | 253 34,1% |
| Total · blanques | 373 | 174 46,7% | 78 20,9% | 121 32,4% |
| Total · negres | 368 | 153 41,6% | 83 22,6% | 132 35,9% |
| Estàndard | 604 | 259 42,9% | 144 23,8% | 201 33,3% |
| Estàndard · blanques | 303 | 143 47,2% | 69 22,8% | 91 30,0% |
| Estàndard · negres | 301 | 116 38,5% | 75 24,9% | 110 36,5% |
| Ràpid | 137 | 68 49,6% | 17 12,4% | 52 38,0% |
| Ràpid · blanques | 70 | 31 44,3% | 9 12,9% | 30 42,9% |
| Ràpid · negres | 67 | 37 55,2% | 8 11,9% | 22 32,8% |
