Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+18 partides des de 2026-09-01
Partides · 230Victòries · 98Taules · 34Derrotes · 98Estàndard · 208Ràpid · 22Blanques · 118Negres · 112
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 230 | 98 42,6% | 34 14,8% | 98 42,6% |
| Total · blanques | 118 | 52 44,1% | 20 17,0% | 46 39,0% |
| Total · negres | 112 | 46 41,1% | 14 12,5% | 52 46,4% |
| Estàndard | 208 | 90 43,3% | 30 14,4% | 88 42,3% |
| Estàndard · blanques | 107 | 48 44,9% | 17 15,9% | 42 39,3% |
| Estàndard · negres | 101 | 42 41,6% | 13 12,9% | 46 45,5% |
| Ràpid | 22 | 8 36,4% | 4 18,2% | 10 45,5% |
| Ràpid · blanques | 11 | 4 36,4% | 3 27,3% | 4 36,4% |
| Ràpid · negres | 11 | 4 36,4% | 1 9,1% | 6 54,6% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 212Victòries · 91Taules · 31Derrotes · 90Estàndard · 208Ràpid · 4Blanques · 109Negres · 103
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 212 | 91 42,9% | 31 14,6% | 90 42,5% |
| Total · blanques | 109 | 48 44,0% | 18 16,5% | 43 39,5% |
| Total · negres | 103 | 43 41,8% | 13 12,6% | 47 45,6% |
| Estàndard | 208 | 90 43,3% | 30 14,4% | 88 42,3% |
| Estàndard · blanques | 107 | 48 44,9% | 17 15,9% | 42 39,3% |
| Estàndard · negres | 101 | 42 41,6% | 13 12,9% | 46 45,5% |
| Ràpid | 4 | 1 25,0% | 1 25,0% | 2 50,0% |
| Ràpid · blanques | 2 | 0 0,0% | 1 50,0% | 1 50,0% |
| Ràpid · negres | 2 | 1 50,0% | 0 0,0% | 1 50,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 212Victòries · 91Taules · 31Derrotes · 90Estàndard · 208Ràpid · 4Blanques · 109Negres · 103
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 212 | 91 42,9% | 31 14,6% | 90 42,5% |
| Total · blanques | 109 | 48 44,0% | 18 16,5% | 43 39,5% |
| Total · negres | 103 | 43 41,8% | 13 12,6% | 47 45,6% |
| Estàndard | 208 | 90 43,3% | 30 14,4% | 88 42,3% |
| Estàndard · blanques | 107 | 48 44,9% | 17 15,9% | 42 39,3% |
| Estàndard · negres | 101 | 42 41,6% | 13 12,9% | 46 45,5% |
| Ràpid | 4 | 1 25,0% | 1 25,0% | 2 50,0% |
| Ràpid · blanques | 2 | 0 0,0% | 1 50,0% | 1 50,0% |
| Ràpid · negres | 2 | 1 50,0% | 0 0,0% | 1 50,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 212Victòries · 91Taules · 31Derrotes · 90Estàndard · 208Ràpid · 4Blanques · 109Negres · 103
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 212 | 91 42,9% | 31 14,6% | 90 42,5% |
| Total · blanques | 109 | 48 44,0% | 18 16,5% | 43 39,5% |
| Total · negres | 103 | 43 41,8% | 13 12,6% | 47 45,6% |
| Estàndard | 208 | 90 43,3% | 30 14,4% | 88 42,3% |
| Estàndard · blanques | 107 | 48 44,9% | 17 15,9% | 42 39,3% |
| Estàndard · negres | 101 | 42 41,6% | 13 12,9% | 46 45,5% |
| Ràpid | 4 | 1 25,0% | 1 25,0% | 2 50,0% |
| Ràpid · blanques | 2 | 0 0,0% | 1 50,0% | 1 50,0% |
| Ràpid · negres | 2 | 1 50,0% | 0 0,0% | 1 50,0% |
