Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 611Victòries · 282Taules · 70Derrotes · 259Estàndard · 165Ràpid · 446Blanques · 325Negres · 286
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 611 | 282 46,2% | 70 11,5% | 259 42,4% |
| Total · blanques | 325 | 146 44,9% | 41 12,6% | 138 42,5% |
| Total · negres | 286 | 136 47,6% | 29 10,1% | 121 42,3% |
| Estàndard | 165 | 73 44,2% | 33 20,0% | 59 35,8% |
| Estàndard · blanques | 91 | 39 42,9% | 22 24,2% | 30 33,0% |
| Estàndard · negres | 74 | 34 46,0% | 11 14,9% | 29 39,2% |
| Ràpid | 446 | 209 46,9% | 37 8,3% | 200 44,8% |
| Ràpid · blanques | 234 | 107 45,7% | 19 8,1% | 108 46,2% |
| Ràpid · negres | 212 | 102 48,1% | 18 8,5% | 92 43,4% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 603Victòries · 278Taules · 69Derrotes · 256Estàndard · 165Ràpid · 438Blanques · 321Negres · 282
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 603 | 278 46,1% | 69 11,4% | 256 42,5% |
| Total · blanques | 321 | 145 45,2% | 41 12,8% | 135 42,1% |
| Total · negres | 282 | 133 47,2% | 28 9,9% | 121 42,9% |
| Estàndard | 165 | 73 44,2% | 33 20,0% | 59 35,8% |
| Estàndard · blanques | 91 | 39 42,9% | 22 24,2% | 30 33,0% |
| Estàndard · negres | 74 | 34 46,0% | 11 14,9% | 29 39,2% |
| Ràpid | 438 | 205 46,8% | 36 8,2% | 197 45,0% |
| Ràpid · blanques | 230 | 106 46,1% | 19 8,3% | 105 45,7% |
| Ràpid · negres | 208 | 99 47,6% | 17 8,2% | 92 44,2% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 603Victòries · 278Taules · 69Derrotes · 256Estàndard · 165Ràpid · 438Blanques · 321Negres · 282
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 603 | 278 46,1% | 69 11,4% | 256 42,5% |
| Total · blanques | 321 | 145 45,2% | 41 12,8% | 135 42,1% |
| Total · negres | 282 | 133 47,2% | 28 9,9% | 121 42,9% |
| Estàndard | 165 | 73 44,2% | 33 20,0% | 59 35,8% |
| Estàndard · blanques | 91 | 39 42,9% | 22 24,2% | 30 33,0% |
| Estàndard · negres | 74 | 34 46,0% | 11 14,9% | 29 39,2% |
| Ràpid | 438 | 205 46,8% | 36 8,2% | 197 45,0% |
| Ràpid · blanques | 230 | 106 46,1% | 19 8,3% | 105 45,7% |
| Ràpid · negres | 208 | 99 47,6% | 17 8,2% | 92 44,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 603Victòries · 278Taules · 69Derrotes · 256Estàndard · 165Ràpid · 438Blanques · 321Negres · 282
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 603 | 278 46,1% | 69 11,4% | 256 42,5% |
| Total · blanques | 321 | 145 45,2% | 41 12,8% | 135 42,1% |
| Total · negres | 282 | 133 47,2% | 28 9,9% | 121 42,9% |
| Estàndard | 165 | 73 44,2% | 33 20,0% | 59 35,8% |
| Estàndard · blanques | 91 | 39 42,9% | 22 24,2% | 30 33,0% |
| Estàndard · negres | 74 | 34 46,0% | 11 14,9% | 29 39,2% |
| Ràpid | 438 | 205 46,8% | 36 8,2% | 197 45,0% |
| Ràpid · blanques | 230 | 106 46,1% | 19 8,3% | 105 45,7% |
| Ràpid · negres | 208 | 99 47,6% | 17 8,2% | 92 44,2% |
