Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 48Victòries · 19Taules · 3Derrotes · 26Estàndard · 33Ràpid · 15Blanques · 23Negres · 25
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 48 | 19 39,6% | 3 6,3% | 26 54,2% |
| Total · blanques | 23 | 8 34,8% | 1 4,4% | 14 60,9% |
| Total · negres | 25 | 11 44,0% | 2 8,0% | 12 48,0% |
| Estàndard | 33 | 12 36,4% | 2 6,1% | 19 57,6% |
| Estàndard · blanques | 17 | 6 35,3% | 1 5,9% | 10 58,8% |
| Estàndard · negres | 16 | 6 37,5% | 1 6,3% | 9 56,3% |
| Ràpid | 15 | 7 46,7% | 1 6,7% | 7 46,7% |
| Ràpid · blanques | 6 | 2 33,3% | 0 0,0% | 4 66,7% |
| Ràpid · negres | 9 | 5 55,6% | 1 11,1% | 3 33,3% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 40Victòries · 19Taules · 3Derrotes · 18Estàndard · 25Ràpid · 15Blanques · 19Negres · 21
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 40 | 19 47,5% | 3 7,5% | 18 45,0% |
| Total · blanques | 19 | 8 42,1% | 1 5,3% | 10 52,6% |
| Total · negres | 21 | 11 52,4% | 2 9,5% | 8 38,1% |
| Estàndard | 25 | 12 48,0% | 2 8,0% | 11 44,0% |
| Estàndard · blanques | 13 | 6 46,2% | 1 7,7% | 6 46,2% |
| Estàndard · negres | 12 | 6 50,0% | 1 8,3% | 5 41,7% |
| Ràpid | 15 | 7 46,7% | 1 6,7% | 7 46,7% |
| Ràpid · blanques | 6 | 2 33,3% | 0 0,0% | 4 66,7% |
| Ràpid · negres | 9 | 5 55,6% | 1 11,1% | 3 33,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 40Victòries · 19Taules · 3Derrotes · 18Estàndard · 25Ràpid · 15Blanques · 19Negres · 21
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 40 | 19 47,5% | 3 7,5% | 18 45,0% |
| Total · blanques | 19 | 8 42,1% | 1 5,3% | 10 52,6% |
| Total · negres | 21 | 11 52,4% | 2 9,5% | 8 38,1% |
| Estàndard | 25 | 12 48,0% | 2 8,0% | 11 44,0% |
| Estàndard · blanques | 13 | 6 46,2% | 1 7,7% | 6 46,2% |
| Estàndard · negres | 12 | 6 50,0% | 1 8,3% | 5 41,7% |
| Ràpid | 15 | 7 46,7% | 1 6,7% | 7 46,7% |
| Ràpid · blanques | 6 | 2 33,3% | 0 0,0% | 4 66,7% |
| Ràpid · negres | 9 | 5 55,6% | 1 11,1% | 3 33,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 40Victòries · 19Taules · 3Derrotes · 18Estàndard · 25Ràpid · 15Blanques · 19Negres · 21
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 40 | 19 47,5% | 3 7,5% | 18 45,0% |
| Total · blanques | 19 | 8 42,1% | 1 5,3% | 10 52,6% |
| Total · negres | 21 | 11 52,4% | 2 9,5% | 8 38,1% |
| Estàndard | 25 | 12 48,0% | 2 8,0% | 11 44,0% |
| Estàndard · blanques | 13 | 6 46,2% | 1 7,7% | 6 46,2% |
| Estàndard · negres | 12 | 6 50,0% | 1 8,3% | 5 41,7% |
| Ràpid | 15 | 7 46,7% | 1 6,7% | 7 46,7% |
| Ràpid · blanques | 6 | 2 33,3% | 0 0,0% | 4 66,7% |
| Ràpid · negres | 9 | 5 55,6% | 1 11,1% | 3 33,3% |
