Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 31Victòries · 11Taules · 4Derrotes · 16Estàndard · 9Ràpid · 22Blanques · 15Negres · 16
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 31 | 11 35,5% | 4 12,9% | 16 51,6% |
| Total · blanques | 15 | 6 40,0% | 2 13,3% | 7 46,7% |
| Total · negres | 16 | 5 31,3% | 2 12,5% | 9 56,3% |
| Estàndard | 9 | 4 44,4% | 2 22,2% | 3 33,3% |
| Estàndard · blanques | 5 | 2 40,0% | 2 40,0% | 1 20,0% |
| Estàndard · negres | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid | 22 | 7 31,8% | 2 9,1% | 13 59,1% |
| Ràpid · blanques | 10 | 4 40,0% | 0 0,0% | 6 60,0% |
| Ràpid · negres | 12 | 3 25,0% | 2 16,7% | 7 58,3% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 23Victòries · 10Taules · 3Derrotes · 10Estàndard · 9Ràpid · 14Blanques · 12Negres · 11
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 23 | 10 43,5% | 3 13,0% | 10 43,5% |
| Total · blanques | 12 | 6 50,0% | 2 16,7% | 4 33,3% |
| Total · negres | 11 | 4 36,4% | 1 9,1% | 6 54,6% |
| Estàndard | 9 | 4 44,4% | 2 22,2% | 3 33,3% |
| Estàndard · blanques | 5 | 2 40,0% | 2 40,0% | 1 20,0% |
| Estàndard · negres | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid | 14 | 6 42,9% | 1 7,1% | 7 50,0% |
| Ràpid · blanques | 7 | 4 57,1% | 0 0,0% | 3 42,9% |
| Ràpid · negres | 7 | 2 28,6% | 1 14,3% | 4 57,1% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 23Victòries · 10Taules · 3Derrotes · 10Estàndard · 9Ràpid · 14Blanques · 12Negres · 11
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 23 | 10 43,5% | 3 13,0% | 10 43,5% |
| Total · blanques | 12 | 6 50,0% | 2 16,7% | 4 33,3% |
| Total · negres | 11 | 4 36,4% | 1 9,1% | 6 54,6% |
| Estàndard | 9 | 4 44,4% | 2 22,2% | 3 33,3% |
| Estàndard · blanques | 5 | 2 40,0% | 2 40,0% | 1 20,0% |
| Estàndard · negres | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid | 14 | 6 42,9% | 1 7,1% | 7 50,0% |
| Ràpid · blanques | 7 | 4 57,1% | 0 0,0% | 3 42,9% |
| Ràpid · negres | 7 | 2 28,6% | 1 14,3% | 4 57,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 23Victòries · 10Taules · 3Derrotes · 10Estàndard · 9Ràpid · 14Blanques · 12Negres · 11
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 23 | 10 43,5% | 3 13,0% | 10 43,5% |
| Total · blanques | 12 | 6 50,0% | 2 16,7% | 4 33,3% |
| Total · negres | 11 | 4 36,4% | 1 9,1% | 6 54,6% |
| Estàndard | 9 | 4 44,4% | 2 22,2% | 3 33,3% |
| Estàndard · blanques | 5 | 2 40,0% | 2 40,0% | 1 20,0% |
| Estàndard · negres | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid | 14 | 6 42,9% | 1 7,1% | 7 50,0% |
| Ràpid · blanques | 7 | 4 57,1% | 0 0,0% | 3 42,9% |
| Ràpid · negres | 7 | 2 28,6% | 1 14,3% | 4 57,1% |
