Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 547Victòries · 248Taules · 102Derrotes · 197Estàndard · 426Ràpid · 121Blanques · 257Negres · 290
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 547 | 248 45,3% | 102 18,7% | 197 36,0% |
| Total · blanques | 257 | 123 47,9% | 45 17,5% | 89 34,6% |
| Total · negres | 290 | 125 43,1% | 57 19,7% | 108 37,2% |
| Estàndard | 426 | 195 45,8% | 94 22,1% | 137 32,2% |
| Estàndard · blanques | 196 | 94 48,0% | 41 20,9% | 61 31,1% |
| Estàndard · negres | 230 | 101 43,9% | 53 23,0% | 76 33,0% |
| Ràpid | 121 | 53 43,8% | 8 6,6% | 60 49,6% |
| Ràpid · blanques | 61 | 29 47,5% | 4 6,6% | 28 45,9% |
| Ràpid · negres | 60 | 24 40,0% | 4 6,7% | 32 53,3% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 547Victòries · 248Taules · 102Derrotes · 197Estàndard · 426Ràpid · 121Blanques · 257Negres · 290
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 547 | 248 45,3% | 102 18,7% | 197 36,0% |
| Total · blanques | 257 | 123 47,9% | 45 17,5% | 89 34,6% |
| Total · negres | 290 | 125 43,1% | 57 19,7% | 108 37,2% |
| Estàndard | 426 | 195 45,8% | 94 22,1% | 137 32,2% |
| Estàndard · blanques | 196 | 94 48,0% | 41 20,9% | 61 31,1% |
| Estàndard · negres | 230 | 101 43,9% | 53 23,0% | 76 33,0% |
| Ràpid | 121 | 53 43,8% | 8 6,6% | 60 49,6% |
| Ràpid · blanques | 61 | 29 47,5% | 4 6,6% | 28 45,9% |
| Ràpid · negres | 60 | 24 40,0% | 4 6,7% | 32 53,3% |
Captura 2026-08-01
+4 partides des de 2026-07-01
Partides · 538Victòries · 243Taules · 99Derrotes · 196Estàndard · 417Ràpid · 121Blanques · 252Negres · 286
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 538 | 243 45,2% | 99 18,4% | 196 36,4% |
| Total · blanques | 252 | 121 48,0% | 43 17,1% | 88 34,9% |
| Total · negres | 286 | 122 42,7% | 56 19,6% | 108 37,8% |
| Estàndard | 417 | 190 45,6% | 91 21,8% | 136 32,6% |
| Estàndard · blanques | 191 | 92 48,2% | 39 20,4% | 60 31,4% |
| Estàndard · negres | 226 | 98 43,4% | 52 23,0% | 76 33,6% |
| Ràpid | 121 | 53 43,8% | 8 6,6% | 60 49,6% |
| Ràpid · blanques | 61 | 29 47,5% | 4 6,6% | 28 45,9% |
| Ràpid · negres | 60 | 24 40,0% | 4 6,7% | 32 53,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 534Victòries · 240Taules · 99Derrotes · 195Estàndard · 413Ràpid · 121Blanques · 250Negres · 284
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 534 | 240 44,9% | 99 18,5% | 195 36,5% |
| Total · blanques | 250 | 120 48,0% | 43 17,2% | 87 34,8% |
| Total · negres | 284 | 120 42,3% | 56 19,7% | 108 38,0% |
| Estàndard | 413 | 187 45,3% | 91 22,0% | 135 32,7% |
| Estàndard · blanques | 189 | 91 48,2% | 39 20,6% | 59 31,2% |
| Estàndard · negres | 224 | 96 42,9% | 52 23,2% | 76 33,9% |
| Ràpid | 121 | 53 43,8% | 8 6,6% | 60 49,6% |
| Ràpid · blanques | 61 | 29 47,5% | 4 6,6% | 28 45,9% |
| Ràpid · negres | 60 | 24 40,0% | 4 6,7% | 32 53,3% |
