Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 29Victòries · 5Taules · 7Derrotes · 17Estàndard · 27Ràpid · 2Blanques · 13Negres · 16
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 29 | 5 17,2% | 7 24,1% | 17 58,6% |
| Total · blanques | 13 | 2 15,4% | 5 38,5% | 6 46,2% |
| Total · negres | 16 | 3 18,8% | 2 12,5% | 11 68,8% |
| Estàndard | 27 | 5 18,5% | 7 25,9% | 15 55,6% |
| Estàndard · blanques | 12 | 2 16,7% | 5 41,7% | 5 41,7% |
| Estàndard · negres | 15 | 3 20,0% | 2 13,3% | 10 66,7% |
| Ràpid | 2 | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 100,0% |
| Ràpid · blanques | 1 | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 100,0% |
| Ràpid · negres | 1 | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 100,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 19Victòries · 3Taules · 5Derrotes · 11Estàndard · 17Ràpid · 2Blanques · 8Negres · 11
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 19 | 3 15,8% | 5 26,3% | 11 57,9% |
| Total · blanques | 8 | 1 12,5% | 5 62,5% | 2 25,0% |
| Total · negres | 11 | 2 18,2% | 0 0,0% | 9 81,8% |
| Estàndard | 17 | 3 17,7% | 5 29,4% | 9 52,9% |
| Estàndard · blanques | 7 | 1 14,3% | 5 71,4% | 1 14,3% |
| Estàndard · negres | 10 | 2 20,0% | 0 0,0% | 8 80,0% |
| Ràpid | 2 | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 100,0% |
| Ràpid · blanques | 1 | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 100,0% |
| Ràpid · negres | 1 | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 100,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 19Victòries · 3Taules · 5Derrotes · 11Estàndard · 17Ràpid · 2Blanques · 8Negres · 11
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 19 | 3 15,8% | 5 26,3% | 11 57,9% |
| Total · blanques | 8 | 1 12,5% | 5 62,5% | 2 25,0% |
| Total · negres | 11 | 2 18,2% | 0 0,0% | 9 81,8% |
| Estàndard | 17 | 3 17,7% | 5 29,4% | 9 52,9% |
| Estàndard · blanques | 7 | 1 14,3% | 5 71,4% | 1 14,3% |
| Estàndard · negres | 10 | 2 20,0% | 0 0,0% | 8 80,0% |
| Ràpid | 2 | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 100,0% |
| Ràpid · blanques | 1 | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 100,0% |
| Ràpid · negres | 1 | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 100,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 19Victòries · 3Taules · 5Derrotes · 11Estàndard · 17Ràpid · 2Blanques · 8Negres · 11
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 19 | 3 15,8% | 5 26,3% | 11 57,9% |
| Total · blanques | 8 | 1 12,5% | 5 62,5% | 2 25,0% |
| Total · negres | 11 | 2 18,2% | 0 0,0% | 9 81,8% |
| Estàndard | 17 | 3 17,7% | 5 29,4% | 9 52,9% |
| Estàndard · blanques | 7 | 1 14,3% | 5 71,4% | 1 14,3% |
| Estàndard · negres | 10 | 2 20,0% | 0 0,0% | 8 80,0% |
| Ràpid | 2 | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 100,0% |
| Ràpid · blanques | 1 | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 100,0% |
| Ràpid · negres | 1 | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 100,0% |
