Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 145Victòries · 45Taules · 26Derrotes · 74Estàndard · 85Ràpid · 60Blanques · 73Negres · 72
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 145 | 45 31,0% | 26 17,9% | 74 51,0% |
| Total · blanques | 73 | 27 37,0% | 12 16,4% | 34 46,6% |
| Total · negres | 72 | 18 25,0% | 14 19,4% | 40 55,6% |
| Estàndard | 85 | 31 36,5% | 23 27,1% | 31 36,5% |
| Estàndard · blanques | 41 | 18 43,9% | 11 26,8% | 12 29,3% |
| Estàndard · negres | 44 | 13 29,6% | 12 27,3% | 19 43,2% |
| Ràpid | 60 | 14 23,3% | 3 5,0% | 43 71,7% |
| Ràpid · blanques | 32 | 9 28,1% | 1 3,1% | 22 68,8% |
| Ràpid · negres | 28 | 5 17,9% | 2 7,1% | 21 75,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 136Victòries · 43Taules · 24Derrotes · 69Estàndard · 85Ràpid · 51Blanques · 68Negres · 68
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 136 | 43 31,6% | 24 17,7% | 69 50,7% |
| Total · blanques | 68 | 25 36,8% | 11 16,2% | 32 47,1% |
| Total · negres | 68 | 18 26,5% | 13 19,1% | 37 54,4% |
| Estàndard | 85 | 31 36,5% | 23 27,1% | 31 36,5% |
| Estàndard · blanques | 41 | 18 43,9% | 11 26,8% | 12 29,3% |
| Estàndard · negres | 44 | 13 29,6% | 12 27,3% | 19 43,2% |
| Ràpid | 51 | 12 23,5% | 1 2,0% | 38 74,5% |
| Ràpid · blanques | 27 | 7 25,9% | 0 0,0% | 20 74,1% |
| Ràpid · negres | 24 | 5 20,8% | 1 4,2% | 18 75,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 136Victòries · 43Taules · 24Derrotes · 69Estàndard · 85Ràpid · 51Blanques · 68Negres · 68
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 136 | 43 31,6% | 24 17,7% | 69 50,7% |
| Total · blanques | 68 | 25 36,8% | 11 16,2% | 32 47,1% |
| Total · negres | 68 | 18 26,5% | 13 19,1% | 37 54,4% |
| Estàndard | 85 | 31 36,5% | 23 27,1% | 31 36,5% |
| Estàndard · blanques | 41 | 18 43,9% | 11 26,8% | 12 29,3% |
| Estàndard · negres | 44 | 13 29,6% | 12 27,3% | 19 43,2% |
| Ràpid | 51 | 12 23,5% | 1 2,0% | 38 74,5% |
| Ràpid · blanques | 27 | 7 25,9% | 0 0,0% | 20 74,1% |
| Ràpid · negres | 24 | 5 20,8% | 1 4,2% | 18 75,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 136Victòries · 43Taules · 24Derrotes · 69Estàndard · 85Ràpid · 51Blanques · 68Negres · 68
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 136 | 43 31,6% | 24 17,7% | 69 50,7% |
| Total · blanques | 68 | 25 36,8% | 11 16,2% | 32 47,1% |
| Total · negres | 68 | 18 26,5% | 13 19,1% | 37 54,4% |
| Estàndard | 85 | 31 36,5% | 23 27,1% | 31 36,5% |
| Estàndard · blanques | 41 | 18 43,9% | 11 26,8% | 12 29,3% |
| Estàndard · negres | 44 | 13 29,6% | 12 27,3% | 19 43,2% |
| Ràpid | 51 | 12 23,5% | 1 2,0% | 38 74,5% |
| Ràpid · blanques | 27 | 7 25,9% | 0 0,0% | 20 74,1% |
| Ràpid · negres | 24 | 5 20,8% | 1 4,2% | 18 75,0% |
