Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 1005Victòries · 511Taules · 162Derrotes · 332Estàndard · 650Ràpid · 355Blanques · 508Negres · 497
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1005 | 511 50,9% | 162 16,1% | 332 33,0% |
| Total · blanques | 508 | 274 53,9% | 81 15,9% | 153 30,1% |
| Total · negres | 497 | 237 47,7% | 81 16,3% | 179 36,0% |
| Estàndard | 650 | 311 47,9% | 123 18,9% | 216 33,2% |
| Estàndard · blanques | 333 | 167 50,2% | 64 19,2% | 102 30,6% |
| Estàndard · negres | 317 | 144 45,4% | 59 18,6% | 114 36,0% |
| Ràpid | 355 | 200 56,3% | 39 11,0% | 116 32,7% |
| Ràpid · blanques | 175 | 107 61,1% | 17 9,7% | 51 29,1% |
| Ràpid · negres | 180 | 93 51,7% | 22 12,2% | 65 36,1% |
Captura 2026-09-01
+28 partides des de 2026-08-01
Partides · 1005Victòries · 511Taules · 162Derrotes · 332Estàndard · 650Ràpid · 355Blanques · 508Negres · 497
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1005 | 511 50,9% | 162 16,1% | 332 33,0% |
| Total · blanques | 508 | 274 53,9% | 81 15,9% | 153 30,1% |
| Total · negres | 497 | 237 47,7% | 81 16,3% | 179 36,0% |
| Estàndard | 650 | 311 47,9% | 123 18,9% | 216 33,2% |
| Estàndard · blanques | 333 | 167 50,2% | 64 19,2% | 102 30,6% |
| Estàndard · negres | 317 | 144 45,4% | 59 18,6% | 114 36,0% |
| Ràpid | 355 | 200 56,3% | 39 11,0% | 116 32,7% |
| Ràpid · blanques | 175 | 107 61,1% | 17 9,7% | 51 29,1% |
| Ràpid · negres | 180 | 93 51,7% | 22 12,2% | 65 36,1% |
Captura 2026-08-01
+8 partides des de 2026-07-01
Partides · 977Victòries · 495Taules · 159Derrotes · 323Estàndard · 641Ràpid · 336Blanques · 495Negres · 482
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 977 | 495 50,7% | 159 16,3% | 323 33,1% |
| Total · blanques | 495 | 265 53,5% | 80 16,2% | 150 30,3% |
| Total · negres | 482 | 230 47,7% | 79 16,4% | 173 35,9% |
| Estàndard | 641 | 306 47,7% | 121 18,9% | 214 33,4% |
| Estàndard · blanques | 329 | 164 49,9% | 63 19,2% | 102 31,0% |
| Estàndard · negres | 312 | 142 45,5% | 58 18,6% | 112 35,9% |
| Ràpid | 336 | 189 56,3% | 38 11,3% | 109 32,4% |
| Ràpid · blanques | 166 | 101 60,8% | 17 10,2% | 48 28,9% |
| Ràpid · negres | 170 | 88 51,8% | 21 12,4% | 61 35,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 969Victòries · 491Taules · 157Derrotes · 321Estàndard · 641Ràpid · 328Blanques · 491Negres · 478
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 969 | 491 50,7% | 157 16,2% | 321 33,1% |
| Total · blanques | 491 | 263 53,6% | 78 15,9% | 150 30,6% |
| Total · negres | 478 | 228 47,7% | 79 16,5% | 171 35,8% |
| Estàndard | 641 | 306 47,7% | 121 18,9% | 214 33,4% |
| Estàndard · blanques | 329 | 164 49,9% | 63 19,2% | 102 31,0% |
| Estàndard · negres | 312 | 142 45,5% | 58 18,6% | 112 35,9% |
| Ràpid | 328 | 185 56,4% | 36 11,0% | 107 32,6% |
| Ràpid · blanques | 162 | 99 61,1% | 15 9,3% | 48 29,6% |
| Ràpid · negres | 166 | 86 51,8% | 21 12,7% | 59 35,5% |
