Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+18 partides des de 2026-09-01
Partides · 279Victòries · 151Taules · 32Derrotes · 96Estàndard · 155Ràpid · 124Blanques · 147Negres · 132
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 279 | 151 54,1% | 32 11,5% | 96 34,4% |
| Total · blanques | 147 | 82 55,8% | 12 8,2% | 53 36,1% |
| Total · negres | 132 | 69 52,3% | 20 15,2% | 43 32,6% |
| Estàndard | 155 | 86 55,5% | 22 14,2% | 47 30,3% |
| Estàndard · blanques | 85 | 49 57,7% | 9 10,6% | 27 31,8% |
| Estàndard · negres | 70 | 37 52,9% | 13 18,6% | 20 28,6% |
| Ràpid | 124 | 65 52,4% | 10 8,1% | 49 39,5% |
| Ràpid · blanques | 62 | 33 53,2% | 3 4,8% | 26 41,9% |
| Ràpid · negres | 62 | 32 51,6% | 7 11,3% | 23 37,1% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 261Victòries · 141Taules · 30Derrotes · 90Estàndard · 145Ràpid · 116Blanques · 138Negres · 123
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 261 | 141 54,0% | 30 11,5% | 90 34,5% |
| Total · blanques | 138 | 77 55,8% | 12 8,7% | 49 35,5% |
| Total · negres | 123 | 64 52,0% | 18 14,6% | 41 33,3% |
| Estàndard | 145 | 80 55,2% | 22 15,2% | 43 29,7% |
| Estàndard · blanques | 80 | 46 57,5% | 9 11,3% | 25 31,3% |
| Estàndard · negres | 65 | 34 52,3% | 13 20,0% | 18 27,7% |
| Ràpid | 116 | 61 52,6% | 8 6,9% | 47 40,5% |
| Ràpid · blanques | 58 | 31 53,5% | 3 5,2% | 24 41,4% |
| Ràpid · negres | 58 | 30 51,7% | 5 8,6% | 23 39,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 252Victòries · 137Taules · 29Derrotes · 86Estàndard · 145Ràpid · 107Blanques · 133Negres · 119
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 252 | 137 54,4% | 29 11,5% | 86 34,1% |
| Total · blanques | 133 | 76 57,1% | 11 8,3% | 46 34,6% |
| Total · negres | 119 | 61 51,3% | 18 15,1% | 40 33,6% |
| Estàndard | 145 | 80 55,2% | 22 15,2% | 43 29,7% |
| Estàndard · blanques | 80 | 46 57,5% | 9 11,3% | 25 31,3% |
| Estàndard · negres | 65 | 34 52,3% | 13 20,0% | 18 27,7% |
| Ràpid | 107 | 57 53,3% | 7 6,5% | 43 40,2% |
| Ràpid · blanques | 53 | 30 56,6% | 2 3,8% | 21 39,6% |
| Ràpid · negres | 54 | 27 50,0% | 5 9,3% | 22 40,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 252Victòries · 137Taules · 29Derrotes · 86Estàndard · 145Ràpid · 107Blanques · 133Negres · 119
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 252 | 137 54,4% | 29 11,5% | 86 34,1% |
| Total · blanques | 133 | 76 57,1% | 11 8,3% | 46 34,6% |
| Total · negres | 119 | 61 51,3% | 18 15,1% | 40 33,6% |
| Estàndard | 145 | 80 55,2% | 22 15,2% | 43 29,7% |
| Estàndard · blanques | 80 | 46 57,5% | 9 11,3% | 25 31,3% |
| Estàndard · negres | 65 | 34 52,3% | 13 20,0% | 18 27,7% |
| Ràpid | 107 | 57 53,3% | 7 6,5% | 43 40,2% |
| Ràpid · blanques | 53 | 30 56,6% | 2 3,8% | 21 39,6% |
| Ràpid · negres | 54 | 27 50,0% | 5 9,3% | 22 40,7% |
