Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 203Victòries · 67Taules · 25Derrotes · 111Estàndard · 143Ràpid · 60Blanques · 101Negres · 102
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 203 | 67 33,0% | 25 12,3% | 111 54,7% |
| Total · blanques | 101 | 33 32,7% | 13 12,9% | 55 54,5% |
| Total · negres | 102 | 34 33,3% | 12 11,8% | 56 54,9% |
| Estàndard | 143 | 49 34,3% | 19 13,3% | 75 52,5% |
| Estàndard · blanques | 71 | 25 35,2% | 9 12,7% | 37 52,1% |
| Estàndard · negres | 72 | 24 33,3% | 10 13,9% | 38 52,8% |
| Ràpid | 60 | 18 30,0% | 6 10,0% | 36 60,0% |
| Ràpid · blanques | 30 | 8 26,7% | 4 13,3% | 18 60,0% |
| Ràpid · negres | 30 | 10 33,3% | 2 6,7% | 18 60,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 193Victòries · 65Taules · 23Derrotes · 105Estàndard · 133Ràpid · 60Blanques · 96Negres · 97
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 193 | 65 33,7% | 23 11,9% | 105 54,4% |
| Total · blanques | 96 | 32 33,3% | 12 12,5% | 52 54,2% |
| Total · negres | 97 | 33 34,0% | 11 11,3% | 53 54,6% |
| Estàndard | 133 | 47 35,3% | 17 12,8% | 69 51,9% |
| Estàndard · blanques | 66 | 24 36,4% | 8 12,1% | 34 51,5% |
| Estàndard · negres | 67 | 23 34,3% | 9 13,4% | 35 52,2% |
| Ràpid | 60 | 18 30,0% | 6 10,0% | 36 60,0% |
| Ràpid · blanques | 30 | 8 26,7% | 4 13,3% | 18 60,0% |
| Ràpid · negres | 30 | 10 33,3% | 2 6,7% | 18 60,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 193Victòries · 65Taules · 23Derrotes · 105Estàndard · 133Ràpid · 60Blanques · 96Negres · 97
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 193 | 65 33,7% | 23 11,9% | 105 54,4% |
| Total · blanques | 96 | 32 33,3% | 12 12,5% | 52 54,2% |
| Total · negres | 97 | 33 34,0% | 11 11,3% | 53 54,6% |
| Estàndard | 133 | 47 35,3% | 17 12,8% | 69 51,9% |
| Estàndard · blanques | 66 | 24 36,4% | 8 12,1% | 34 51,5% |
| Estàndard · negres | 67 | 23 34,3% | 9 13,4% | 35 52,2% |
| Ràpid | 60 | 18 30,0% | 6 10,0% | 36 60,0% |
| Ràpid · blanques | 30 | 8 26,7% | 4 13,3% | 18 60,0% |
| Ràpid · negres | 30 | 10 33,3% | 2 6,7% | 18 60,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 193Victòries · 65Taules · 23Derrotes · 105Estàndard · 133Ràpid · 60Blanques · 96Negres · 97
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 193 | 65 33,7% | 23 11,9% | 105 54,4% |
| Total · blanques | 96 | 32 33,3% | 12 12,5% | 52 54,2% |
| Total · negres | 97 | 33 34,0% | 11 11,3% | 53 54,6% |
| Estàndard | 133 | 47 35,3% | 17 12,8% | 69 51,9% |
| Estàndard · blanques | 66 | 24 36,4% | 8 12,1% | 34 51,5% |
| Estàndard · negres | 67 | 23 34,3% | 9 13,4% | 35 52,2% |
| Ràpid | 60 | 18 30,0% | 6 10,0% | 36 60,0% |
| Ràpid · blanques | 30 | 8 26,7% | 4 13,3% | 18 60,0% |
| Ràpid · negres | 30 | 10 33,3% | 2 6,7% | 18 60,0% |
