Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 63Victòries · 23Taules · 13Derrotes · 27Estàndard · 56Ràpid · 7Blanques · 26Negres · 37
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 63 | 23 36,5% | 13 20,6% | 27 42,9% |
| Total · blanques | 26 | 12 46,2% | 5 19,2% | 9 34,6% |
| Total · negres | 37 | 11 29,7% | 8 21,6% | 18 48,7% |
| Estàndard | 56 | 20 35,7% | 12 21,4% | 24 42,9% |
| Estàndard · blanques | 22 | 10 45,5% | 5 22,7% | 7 31,8% |
| Estàndard · negres | 34 | 10 29,4% | 7 20,6% | 17 50,0% |
| Ràpid | 7 | 3 42,9% | 1 14,3% | 3 42,9% |
| Ràpid · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid · negres | 3 | 1 33,3% | 1 33,3% | 1 33,3% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 55Victòries · 19Taules · 13Derrotes · 23Estàndard · 48Ràpid · 7Blanques · 22Negres · 33
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 55 | 19 34,6% | 13 23,6% | 23 41,8% |
| Total · blanques | 22 | 9 40,9% | 5 22,7% | 8 36,4% |
| Total · negres | 33 | 10 30,3% | 8 24,2% | 15 45,5% |
| Estàndard | 48 | 16 33,3% | 12 25,0% | 20 41,7% |
| Estàndard · blanques | 18 | 7 38,9% | 5 27,8% | 6 33,3% |
| Estàndard · negres | 30 | 9 30,0% | 7 23,3% | 14 46,7% |
| Ràpid | 7 | 3 42,9% | 1 14,3% | 3 42,9% |
| Ràpid · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid · negres | 3 | 1 33,3% | 1 33,3% | 1 33,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 55Victòries · 19Taules · 13Derrotes · 23Estàndard · 48Ràpid · 7Blanques · 22Negres · 33
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 55 | 19 34,6% | 13 23,6% | 23 41,8% |
| Total · blanques | 22 | 9 40,9% | 5 22,7% | 8 36,4% |
| Total · negres | 33 | 10 30,3% | 8 24,2% | 15 45,5% |
| Estàndard | 48 | 16 33,3% | 12 25,0% | 20 41,7% |
| Estàndard · blanques | 18 | 7 38,9% | 5 27,8% | 6 33,3% |
| Estàndard · negres | 30 | 9 30,0% | 7 23,3% | 14 46,7% |
| Ràpid | 7 | 3 42,9% | 1 14,3% | 3 42,9% |
| Ràpid · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid · negres | 3 | 1 33,3% | 1 33,3% | 1 33,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 55Victòries · 19Taules · 13Derrotes · 23Estàndard · 48Ràpid · 7Blanques · 22Negres · 33
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 55 | 19 34,6% | 13 23,6% | 23 41,8% |
| Total · blanques | 22 | 9 40,9% | 5 22,7% | 8 36,4% |
| Total · negres | 33 | 10 30,3% | 8 24,2% | 15 45,5% |
| Estàndard | 48 | 16 33,3% | 12 25,0% | 20 41,7% |
| Estàndard · blanques | 18 | 7 38,9% | 5 27,8% | 6 33,3% |
| Estàndard · negres | 30 | 9 30,0% | 7 23,3% | 14 46,7% |
| Ràpid | 7 | 3 42,9% | 1 14,3% | 3 42,9% |
| Ràpid · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid · negres | 3 | 1 33,3% | 1 33,3% | 1 33,3% |
