Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 167Victòries · 72Taules · 13Derrotes · 82Estàndard · 45Ràpid · 122Blanques · 87Negres · 80
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 167 | 72 43,1% | 13 7,8% | 82 49,1% |
| Total · blanques | 87 | 35 40,2% | 9 10,3% | 43 49,4% |
| Total · negres | 80 | 37 46,3% | 4 5,0% | 39 48,8% |
| Estàndard | 45 | 24 53,3% | 4 8,9% | 17 37,8% |
| Estàndard · blanques | 25 | 10 40,0% | 3 12,0% | 12 48,0% |
| Estàndard · negres | 20 | 14 70,0% | 1 5,0% | 5 25,0% |
| Ràpid | 122 | 48 39,3% | 9 7,4% | 65 53,3% |
| Ràpid · blanques | 62 | 25 40,3% | 6 9,7% | 31 50,0% |
| Ràpid · negres | 60 | 23 38,3% | 3 5,0% | 34 56,7% |
Captura 2026-09-01
+31 partides des de 2026-08-01
Partides · 159Victòries · 68Taules · 13Derrotes · 78Estàndard · 45Ràpid · 114Blanques · 83Negres · 76
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 159 | 68 42,8% | 13 8,2% | 78 49,1% |
| Total · blanques | 83 | 33 39,8% | 9 10,8% | 41 49,4% |
| Total · negres | 76 | 35 46,1% | 4 5,3% | 37 48,7% |
| Estàndard | 45 | 24 53,3% | 4 8,9% | 17 37,8% |
| Estàndard · blanques | 25 | 10 40,0% | 3 12,0% | 12 48,0% |
| Estàndard · negres | 20 | 14 70,0% | 1 5,0% | 5 25,0% |
| Ràpid | 114 | 44 38,6% | 9 7,9% | 61 53,5% |
| Ràpid · blanques | 58 | 23 39,7% | 6 10,3% | 29 50,0% |
| Ràpid · negres | 56 | 21 37,5% | 3 5,4% | 32 57,1% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 128Victòries · 57Taules · 9Derrotes · 62Estàndard · 38Ràpid · 90Blanques · 67Negres · 61
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 128 | 57 44,5% | 9 7,0% | 62 48,4% |
| Total · blanques | 67 | 29 43,3% | 6 9,0% | 32 47,8% |
| Total · negres | 61 | 28 45,9% | 3 4,9% | 30 49,2% |
| Estàndard | 38 | 21 55,3% | 3 7,9% | 14 36,8% |
| Estàndard · blanques | 21 | 9 42,9% | 2 9,5% | 10 47,6% |
| Estàndard · negres | 17 | 12 70,6% | 1 5,9% | 4 23,5% |
| Ràpid | 90 | 36 40,0% | 6 6,7% | 48 53,3% |
| Ràpid · blanques | 46 | 20 43,5% | 4 8,7% | 22 47,8% |
| Ràpid · negres | 44 | 16 36,4% | 2 4,6% | 26 59,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 119Victòries · 54Taules · 7Derrotes · 58Estàndard · 38Ràpid · 81Blanques · 63Negres · 56
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 119 | 54 45,4% | 7 5,9% | 58 48,7% |
| Total · blanques | 63 | 28 44,4% | 5 7,9% | 30 47,6% |
| Total · negres | 56 | 26 46,4% | 2 3,6% | 28 50,0% |
| Estàndard | 38 | 21 55,3% | 3 7,9% | 14 36,8% |
| Estàndard · blanques | 21 | 9 42,9% | 2 9,5% | 10 47,6% |
| Estàndard · negres | 17 | 12 70,6% | 1 5,9% | 4 23,5% |
| Ràpid | 81 | 33 40,7% | 4 4,9% | 44 54,3% |
| Ràpid · blanques | 42 | 19 45,2% | 3 7,1% | 20 47,6% |
| Ràpid · negres | 39 | 14 35,9% | 1 2,6% | 24 61,5% |
