Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+19 partides des de 2026-09-01
Partides · 612Victòries · 256Taules · 116Derrotes · 240Estàndard · 336Ràpid · 276Blanques · 302Negres · 310
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 612 | 256 41,8% | 116 19,0% | 240 39,2% |
| Total · blanques | 302 | 144 47,7% | 58 19,2% | 100 33,1% |
| Total · negres | 310 | 112 36,1% | 58 18,7% | 140 45,2% |
| Estàndard | 336 | 153 45,5% | 86 25,6% | 97 28,9% |
| Estàndard · blanques | 168 | 84 50,0% | 42 25,0% | 42 25,0% |
| Estàndard · negres | 168 | 69 41,1% | 44 26,2% | 55 32,7% |
| Ràpid | 276 | 103 37,3% | 30 10,9% | 143 51,8% |
| Ràpid · blanques | 134 | 60 44,8% | 16 11,9% | 58 43,3% |
| Ràpid · negres | 142 | 43 30,3% | 14 9,9% | 85 59,9% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 593Victòries · 250Taules · 112Derrotes · 231Estàndard · 317Ràpid · 276Blanques · 292Negres · 301
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 593 | 250 42,2% | 112 18,9% | 231 39,0% |
| Total · blanques | 292 | 139 47,6% | 57 19,5% | 96 32,9% |
| Total · negres | 301 | 111 36,9% | 55 18,3% | 135 44,9% |
| Estàndard | 317 | 147 46,4% | 82 25,9% | 88 27,8% |
| Estàndard · blanques | 158 | 79 50,0% | 41 26,0% | 38 24,1% |
| Estàndard · negres | 159 | 68 42,8% | 41 25,8% | 50 31,5% |
| Ràpid | 276 | 103 37,3% | 30 10,9% | 143 51,8% |
| Ràpid · blanques | 134 | 60 44,8% | 16 11,9% | 58 43,3% |
| Ràpid · negres | 142 | 43 30,3% | 14 9,9% | 85 59,9% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 584Victòries · 246Taules · 111Derrotes · 227Estàndard · 317Ràpid · 267Blanques · 288Negres · 296
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 584 | 246 42,1% | 111 19,0% | 227 38,9% |
| Total · blanques | 288 | 137 47,6% | 56 19,4% | 95 33,0% |
| Total · negres | 296 | 109 36,8% | 55 18,6% | 132 44,6% |
| Estàndard | 317 | 147 46,4% | 82 25,9% | 88 27,8% |
| Estàndard · blanques | 158 | 79 50,0% | 41 26,0% | 38 24,1% |
| Estàndard · negres | 159 | 68 42,8% | 41 25,8% | 50 31,5% |
| Ràpid | 267 | 99 37,1% | 29 10,9% | 139 52,1% |
| Ràpid · blanques | 130 | 58 44,6% | 15 11,5% | 57 43,9% |
| Ràpid · negres | 137 | 41 29,9% | 14 10,2% | 82 59,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 584Victòries · 246Taules · 111Derrotes · 227Estàndard · 317Ràpid · 267Blanques · 288Negres · 296
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 584 | 246 42,1% | 111 19,0% | 227 38,9% |
| Total · blanques | 288 | 137 47,6% | 56 19,4% | 95 33,0% |
| Total · negres | 296 | 109 36,8% | 55 18,6% | 132 44,6% |
| Estàndard | 317 | 147 46,4% | 82 25,9% | 88 27,8% |
| Estàndard · blanques | 158 | 79 50,0% | 41 26,0% | 38 24,1% |
| Estàndard · negres | 159 | 68 42,8% | 41 25,8% | 50 31,5% |
| Ràpid | 267 | 99 37,1% | 29 10,9% | 139 52,1% |
| Ràpid · blanques | 130 | 58 44,6% | 15 11,5% | 57 43,9% |
| Ràpid · negres | 137 | 41 29,9% | 14 10,2% | 82 59,9% |
