Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 2651Victòries · 1287Taules · 570Derrotes · 794Estàndard · 1511Ràpid · 1140Blanques · 1335Negres · 1316
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 2651 | 1287 48,6% | 570 21,5% | 794 30,0% |
| Total · blanques | 1335 | 687 51,5% | 283 21,2% | 365 27,3% |
| Total · negres | 1316 | 600 45,6% | 287 21,8% | 429 32,6% |
| Estàndard | 1511 | 655 43,4% | 420 27,8% | 436 28,9% |
| Estàndard · blanques | 769 | 356 46,3% | 209 27,2% | 204 26,5% |
| Estàndard · negres | 742 | 299 40,3% | 211 28,4% | 232 31,3% |
| Ràpid | 1140 | 632 55,4% | 150 13,2% | 358 31,4% |
| Ràpid · blanques | 566 | 331 58,5% | 74 13,1% | 161 28,5% |
| Ràpid · negres | 574 | 301 52,4% | 76 13,2% | 197 34,3% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 2642Victòries · 1282Taules · 569Derrotes · 791Estàndard · 1511Ràpid · 1131Blanques · 1331Negres · 1311
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 2642 | 1282 48,5% | 569 21,5% | 791 29,9% |
| Total · blanques | 1331 | 685 51,5% | 283 21,3% | 363 27,3% |
| Total · negres | 1311 | 597 45,5% | 286 21,8% | 428 32,7% |
| Estàndard | 1511 | 655 43,4% | 420 27,8% | 436 28,9% |
| Estàndard · blanques | 769 | 356 46,3% | 209 27,2% | 204 26,5% |
| Estàndard · negres | 742 | 299 40,3% | 211 28,4% | 232 31,3% |
| Ràpid | 1131 | 627 55,4% | 149 13,2% | 355 31,4% |
| Ràpid · blanques | 562 | 329 58,5% | 74 13,2% | 159 28,3% |
| Ràpid · negres | 569 | 298 52,4% | 75 13,2% | 196 34,5% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 2633Victòries · 1277Taules · 567Derrotes · 789Estàndard · 1511Ràpid · 1122Blanques · 1327Negres · 1306
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 2633 | 1277 48,5% | 567 21,5% | 789 30,0% |
| Total · blanques | 1327 | 682 51,4% | 282 21,3% | 363 27,4% |
| Total · negres | 1306 | 595 45,6% | 285 21,8% | 426 32,6% |
| Estàndard | 1511 | 655 43,4% | 420 27,8% | 436 28,9% |
| Estàndard · blanques | 769 | 356 46,3% | 209 27,2% | 204 26,5% |
| Estàndard · negres | 742 | 299 40,3% | 211 28,4% | 232 31,3% |
| Ràpid | 1122 | 622 55,4% | 147 13,1% | 353 31,5% |
| Ràpid · blanques | 558 | 326 58,4% | 73 13,1% | 159 28,5% |
| Ràpid · negres | 564 | 296 52,5% | 74 13,1% | 194 34,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 2633Victòries · 1277Taules · 567Derrotes · 789Estàndard · 1511Ràpid · 1122Blanques · 1327Negres · 1306
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 2633 | 1277 48,5% | 567 21,5% | 789 30,0% |
| Total · blanques | 1327 | 682 51,4% | 282 21,3% | 363 27,4% |
| Total · negres | 1306 | 595 45,6% | 285 21,8% | 426 32,6% |
| Estàndard | 1511 | 655 43,4% | 420 27,8% | 436 28,9% |
| Estàndard · blanques | 769 | 356 46,3% | 209 27,2% | 204 26,5% |
| Estàndard · negres | 742 | 299 40,3% | 211 28,4% | 232 31,3% |
| Ràpid | 1122 | 622 55,4% | 147 13,1% | 353 31,5% |
| Ràpid · blanques | 558 | 326 58,4% | 73 13,1% | 159 28,5% |
| Ràpid · negres | 564 | 296 52,5% | 74 13,1% | 194 34,4% |
