Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+19 partides des de 2026-09-01
Partides · 935Victòries · 456Taules · 145Derrotes · 334Estàndard · 545Ràpid · 390Blanques · 474Negres · 461
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 935 | 456 48,8% | 145 15,5% | 334 35,7% |
| Total · blanques | 474 | 223 47,1% | 83 17,5% | 168 35,4% |
| Total · negres | 461 | 233 50,5% | 62 13,5% | 166 36,0% |
| Estàndard | 545 | 255 46,8% | 118 21,7% | 172 31,6% |
| Estàndard · blanques | 277 | 130 46,9% | 63 22,7% | 84 30,3% |
| Estàndard · negres | 268 | 125 46,6% | 55 20,5% | 88 32,8% |
| Ràpid | 390 | 201 51,5% | 27 6,9% | 162 41,5% |
| Ràpid · blanques | 197 | 93 47,2% | 20 10,2% | 84 42,6% |
| Ràpid · negres | 193 | 108 56,0% | 7 3,6% | 78 40,4% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 916Victòries · 450Taules · 138Derrotes · 328Estàndard · 526Ràpid · 390Blanques · 465Negres · 451
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 916 | 450 49,1% | 138 15,1% | 328 35,8% |
| Total · blanques | 465 | 220 47,3% | 79 17,0% | 166 35,7% |
| Total · negres | 451 | 230 51,0% | 59 13,1% | 162 35,9% |
| Estàndard | 526 | 249 47,3% | 111 21,1% | 166 31,6% |
| Estàndard · blanques | 268 | 127 47,4% | 59 22,0% | 82 30,6% |
| Estàndard · negres | 258 | 122 47,3% | 52 20,2% | 84 32,6% |
| Ràpid | 390 | 201 51,5% | 27 6,9% | 162 41,5% |
| Ràpid · blanques | 197 | 93 47,2% | 20 10,2% | 84 42,6% |
| Ràpid · negres | 193 | 108 56,0% | 7 3,6% | 78 40,4% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 907Victòries · 446Taules · 138Derrotes · 323Estàndard · 526Ràpid · 381Blanques · 461Negres · 446
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 907 | 446 49,2% | 138 15,2% | 323 35,6% |
| Total · blanques | 461 | 219 47,5% | 79 17,1% | 163 35,4% |
| Total · negres | 446 | 227 50,9% | 59 13,2% | 160 35,9% |
| Estàndard | 526 | 249 47,3% | 111 21,1% | 166 31,6% |
| Estàndard · blanques | 268 | 127 47,4% | 59 22,0% | 82 30,6% |
| Estàndard · negres | 258 | 122 47,3% | 52 20,2% | 84 32,6% |
| Ràpid | 381 | 197 51,7% | 27 7,1% | 157 41,2% |
| Ràpid · blanques | 193 | 92 47,7% | 20 10,4% | 81 42,0% |
| Ràpid · negres | 188 | 105 55,9% | 7 3,7% | 76 40,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 907Victòries · 446Taules · 138Derrotes · 323Estàndard · 526Ràpid · 381Blanques · 461Negres · 446
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 907 | 446 49,2% | 138 15,2% | 323 35,6% |
| Total · blanques | 461 | 219 47,5% | 79 17,1% | 163 35,4% |
| Total · negres | 446 | 227 50,9% | 59 13,2% | 160 35,9% |
| Estàndard | 526 | 249 47,3% | 111 21,1% | 166 31,6% |
| Estàndard · blanques | 268 | 127 47,4% | 59 22,0% | 82 30,6% |
| Estàndard · negres | 258 | 122 47,3% | 52 20,2% | 84 32,6% |
| Ràpid | 381 | 197 51,7% | 27 7,1% | 157 41,2% |
| Ràpid · blanques | 193 | 92 47,7% | 20 10,4% | 81 42,0% |
| Ràpid · negres | 188 | 105 55,9% | 7 3,7% | 76 40,4% |
