Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 25Victòries · 7Taules · 3Derrotes · 15Estàndard · 11Ràpid · 14Blanques · 16Negres · 9
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 25 | 7 28,0% | 3 12,0% | 15 60,0% |
| Total · blanques | 16 | 4 25,0% | 1 6,3% | 11 68,8% |
| Total · negres | 9 | 3 33,3% | 2 22,2% | 4 44,4% |
| Estàndard | 11 | 4 36,4% | 1 9,1% | 6 54,6% |
| Estàndard · blanques | 10 | 3 30,0% | 1 10,0% | 6 60,0% |
| Estàndard · negres | 1 | 1 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 14 | 3 21,4% | 2 14,3% | 9 64,3% |
| Ràpid · blanques | 6 | 1 16,7% | 0 0,0% | 5 83,3% |
| Ràpid · negres | 8 | 2 25,0% | 2 25,0% | 4 50,0% |
Captura 2026-09-01
+7 partides des de 2026-08-01
Partides · 25Victòries · 7Taules · 3Derrotes · 15Estàndard · 11Ràpid · 14Blanques · 16Negres · 9
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 25 | 7 28,0% | 3 12,0% | 15 60,0% |
| Total · blanques | 16 | 4 25,0% | 1 6,3% | 11 68,8% |
| Total · negres | 9 | 3 33,3% | 2 22,2% | 4 44,4% |
| Estàndard | 11 | 4 36,4% | 1 9,1% | 6 54,6% |
| Estàndard · blanques | 10 | 3 30,0% | 1 10,0% | 6 60,0% |
| Estàndard · negres | 1 | 1 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 14 | 3 21,4% | 2 14,3% | 9 64,3% |
| Ràpid · blanques | 6 | 1 16,7% | 0 0,0% | 5 83,3% |
| Ràpid · negres | 8 | 2 25,0% | 2 25,0% | 4 50,0% |
Captura 2026-08-01
+7 partides des de 2026-07-01
Partides · 18Victòries · 6Taules · 2Derrotes · 10Estàndard · 11Ràpid · 7Blanques · 13Negres · 5
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 18 | 6 33,3% | 2 11,1% | 10 55,6% |
| Total · blanques | 13 | 3 23,1% | 1 7,7% | 9 69,2% |
| Total · negres | 5 | 3 60,0% | 1 20,0% | 1 20,0% |
| Estàndard | 11 | 4 36,4% | 1 9,1% | 6 54,6% |
| Estàndard · blanques | 10 | 3 30,0% | 1 10,0% | 6 60,0% |
| Estàndard · negres | 1 | 1 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 7 | 2 28,6% | 1 14,3% | 4 57,1% |
| Ràpid · blanques | 3 | 0 0,0% | 0 0,0% | 3 100,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 2 50,0% | 1 25,0% | 1 25,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 11Victòries · 4Taules · 1Derrotes · 6Estàndard · 11Ràpid · 0Blanques · 10Negres · 1
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 11 | 4 36,4% | 1 9,1% | 6 54,6% |
| Total · blanques | 10 | 3 30,0% | 1 10,0% | 6 60,0% |
| Total · negres | 1 | 1 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard | 11 | 4 36,4% | 1 9,1% | 6 54,6% |
| Estàndard · blanques | 10 | 3 30,0% | 1 10,0% | 6 60,0% |
| Estàndard · negres | 1 | 1 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
