Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 204Victòries · 82Taules · 24Derrotes · 98Estàndard · 165Ràpid · 39Blanques · 104Negres · 100
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 204 | 82 40,2% | 24 11,8% | 98 48,0% |
| Total · blanques | 104 | 45 43,3% | 13 12,5% | 46 44,2% |
| Total · negres | 100 | 37 37,0% | 11 11,0% | 52 52,0% |
| Estàndard | 165 | 69 41,8% | 24 14,6% | 72 43,6% |
| Estàndard · blanques | 84 | 36 42,9% | 13 15,5% | 35 41,7% |
| Estàndard · negres | 81 | 33 40,7% | 11 13,6% | 37 45,7% |
| Ràpid | 39 | 13 33,3% | 0 0,0% | 26 66,7% |
| Ràpid · blanques | 20 | 9 45,0% | 0 0,0% | 11 55,0% |
| Ràpid · negres | 19 | 4 21,1% | 0 0,0% | 15 79,0% |
Captura 2026-09-01
+7 partides des de 2026-08-01
Partides · 204Victòries · 82Taules · 24Derrotes · 98Estàndard · 165Ràpid · 39Blanques · 104Negres · 100
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 204 | 82 40,2% | 24 11,8% | 98 48,0% |
| Total · blanques | 104 | 45 43,3% | 13 12,5% | 46 44,2% |
| Total · negres | 100 | 37 37,0% | 11 11,0% | 52 52,0% |
| Estàndard | 165 | 69 41,8% | 24 14,6% | 72 43,6% |
| Estàndard · blanques | 84 | 36 42,9% | 13 15,5% | 35 41,7% |
| Estàndard · negres | 81 | 33 40,7% | 11 13,6% | 37 45,7% |
| Ràpid | 39 | 13 33,3% | 0 0,0% | 26 66,7% |
| Ràpid · blanques | 20 | 9 45,0% | 0 0,0% | 11 55,0% |
| Ràpid · negres | 19 | 4 21,1% | 0 0,0% | 15 79,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 197Victòries · 80Taules · 24Derrotes · 93Estàndard · 165Ràpid · 32Blanques · 100Negres · 97
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 197 | 80 40,6% | 24 12,2% | 93 47,2% |
| Total · blanques | 100 | 44 44,0% | 13 13,0% | 43 43,0% |
| Total · negres | 97 | 36 37,1% | 11 11,3% | 50 51,6% |
| Estàndard | 165 | 69 41,8% | 24 14,6% | 72 43,6% |
| Estàndard · blanques | 84 | 36 42,9% | 13 15,5% | 35 41,7% |
| Estàndard · negres | 81 | 33 40,7% | 11 13,6% | 37 45,7% |
| Ràpid | 32 | 11 34,4% | 0 0,0% | 21 65,6% |
| Ràpid · blanques | 16 | 8 50,0% | 0 0,0% | 8 50,0% |
| Ràpid · negres | 16 | 3 18,8% | 0 0,0% | 13 81,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 197Victòries · 80Taules · 24Derrotes · 93Estàndard · 165Ràpid · 32Blanques · 100Negres · 97
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 197 | 80 40,6% | 24 12,2% | 93 47,2% |
| Total · blanques | 100 | 44 44,0% | 13 13,0% | 43 43,0% |
| Total · negres | 97 | 36 37,1% | 11 11,3% | 50 51,6% |
| Estàndard | 165 | 69 41,8% | 24 14,6% | 72 43,6% |
| Estàndard · blanques | 84 | 36 42,9% | 13 15,5% | 35 41,7% |
| Estàndard · negres | 81 | 33 40,7% | 11 13,6% | 37 45,7% |
| Ràpid | 32 | 11 34,4% | 0 0,0% | 21 65,6% |
| Ràpid · blanques | 16 | 8 50,0% | 0 0,0% | 8 50,0% |
| Ràpid · negres | 16 | 3 18,8% | 0 0,0% | 13 81,3% |
