Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 329Victòries · 165Taules · 66Derrotes · 98Estàndard · 259Ràpid · 70Blanques · 168Negres · 161
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 329 | 165 50,2% | 66 20,1% | 98 29,8% |
| Total · blanques | 168 | 92 54,8% | 31 18,5% | 45 26,8% |
| Total · negres | 161 | 73 45,3% | 35 21,7% | 53 32,9% |
| Estàndard | 259 | 126 48,7% | 58 22,4% | 75 29,0% |
| Estàndard · blanques | 135 | 74 54,8% | 27 20,0% | 34 25,2% |
| Estàndard · negres | 124 | 52 41,9% | 31 25,0% | 41 33,1% |
| Ràpid | 70 | 39 55,7% | 8 11,4% | 23 32,9% |
| Ràpid · blanques | 33 | 18 54,6% | 4 12,1% | 11 33,3% |
| Ràpid · negres | 37 | 21 56,8% | 4 10,8% | 12 32,4% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 320Victòries · 160Taules · 66Derrotes · 94Estàndard · 250Ràpid · 70Blanques · 164Negres · 156
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 320 | 160 50,0% | 66 20,6% | 94 29,4% |
| Total · blanques | 164 | 89 54,3% | 31 18,9% | 44 26,8% |
| Total · negres | 156 | 71 45,5% | 35 22,4% | 50 32,1% |
| Estàndard | 250 | 121 48,4% | 58 23,2% | 71 28,4% |
| Estàndard · blanques | 131 | 71 54,2% | 27 20,6% | 33 25,2% |
| Estàndard · negres | 119 | 50 42,0% | 31 26,1% | 38 31,9% |
| Ràpid | 70 | 39 55,7% | 8 11,4% | 23 32,9% |
| Ràpid · blanques | 33 | 18 54,6% | 4 12,1% | 11 33,3% |
| Ràpid · negres | 37 | 21 56,8% | 4 10,8% | 12 32,4% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 312Victòries · 155Taules · 66Derrotes · 91Estàndard · 250Ràpid · 62Blanques · 160Negres · 152
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 312 | 155 49,7% | 66 21,2% | 91 29,2% |
| Total · blanques | 160 | 87 54,4% | 31 19,4% | 42 26,3% |
| Total · negres | 152 | 68 44,7% | 35 23,0% | 49 32,2% |
| Estàndard | 250 | 121 48,4% | 58 23,2% | 71 28,4% |
| Estàndard · blanques | 131 | 71 54,2% | 27 20,6% | 33 25,2% |
| Estàndard · negres | 119 | 50 42,0% | 31 26,1% | 38 31,9% |
| Ràpid | 62 | 34 54,8% | 8 12,9% | 20 32,3% |
| Ràpid · blanques | 29 | 16 55,2% | 4 13,8% | 9 31,0% |
| Ràpid · negres | 33 | 18 54,6% | 4 12,1% | 11 33,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 312Victòries · 155Taules · 66Derrotes · 91Estàndard · 250Ràpid · 62Blanques · 160Negres · 152
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 312 | 155 49,7% | 66 21,2% | 91 29,2% |
| Total · blanques | 160 | 87 54,4% | 31 19,4% | 42 26,3% |
| Total · negres | 152 | 68 44,7% | 35 23,0% | 49 32,2% |
| Estàndard | 250 | 121 48,4% | 58 23,2% | 71 28,4% |
| Estàndard · blanques | 131 | 71 54,2% | 27 20,6% | 33 25,2% |
| Estàndard · negres | 119 | 50 42,0% | 31 26,1% | 38 31,9% |
| Ràpid | 62 | 34 54,8% | 8 12,9% | 20 32,3% |
| Ràpid · blanques | 29 | 16 55,2% | 4 13,8% | 9 31,0% |
| Ràpid · negres | 33 | 18 54,6% | 4 12,1% | 11 33,3% |
