Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 76Victòries · 16Taules · 13Derrotes · 47Estàndard · 76Ràpid · 0Blanques · 39Negres · 37
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 76 | 16 21,1% | 13 17,1% | 47 61,8% |
| Total · blanques | 39 | 9 23,1% | 4 10,3% | 26 66,7% |
| Total · negres | 37 | 7 18,9% | 9 24,3% | 21 56,8% |
| Estàndard | 76 | 16 21,1% | 13 17,1% | 47 61,8% |
| Estàndard · blanques | 39 | 9 23,1% | 4 10,3% | 26 66,7% |
| Estàndard · negres | 37 | 7 18,9% | 9 24,3% | 21 56,8% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 66Victòries · 13Taules · 12Derrotes · 41Estàndard · 66Ràpid · 0Blanques · 34Negres · 32
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 66 | 13 19,7% | 12 18,2% | 41 62,1% |
| Total · blanques | 34 | 7 20,6% | 4 11,8% | 23 67,7% |
| Total · negres | 32 | 6 18,8% | 8 25,0% | 18 56,3% |
| Estàndard | 66 | 13 19,7% | 12 18,2% | 41 62,1% |
| Estàndard · blanques | 34 | 7 20,6% | 4 11,8% | 23 67,7% |
| Estàndard · negres | 32 | 6 18,8% | 8 25,0% | 18 56,3% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-08-01
+14 partides des de 2026-07-01
Partides · 66Victòries · 13Taules · 12Derrotes · 41Estàndard · 66Ràpid · 0Blanques · 34Negres · 32
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 66 | 13 19,7% | 12 18,2% | 41 62,1% |
| Total · blanques | 34 | 7 20,6% | 4 11,8% | 23 67,7% |
| Total · negres | 32 | 6 18,8% | 8 25,0% | 18 56,3% |
| Estàndard | 66 | 13 19,7% | 12 18,2% | 41 62,1% |
| Estàndard · blanques | 34 | 7 20,6% | 4 11,8% | 23 67,7% |
| Estàndard · negres | 32 | 6 18,8% | 8 25,0% | 18 56,3% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 52Victòries · 11Taules · 5Derrotes · 36Estàndard · 52Ràpid · 0Blanques · 28Negres · 24
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 52 | 11 21,2% | 5 9,6% | 36 69,2% |
| Total · blanques | 28 | 6 21,4% | 2 7,1% | 20 71,4% |
| Total · negres | 24 | 5 20,8% | 3 12,5% | 16 66,7% |
| Estàndard | 52 | 11 21,2% | 5 9,6% | 36 69,2% |
| Estàndard · blanques | 28 | 6 21,4% | 2 7,1% | 20 71,4% |
| Estàndard · negres | 24 | 5 20,8% | 3 12,5% | 16 66,7% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
