Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 39Victòries · 3Taules · 0Derrotes · 36Estàndard · 14Ràpid · 25Blanques · 19Negres · 20
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 39 | 3 7,7% | 0 0,0% | 36 92,3% |
| Total · blanques | 19 | 1 5,3% | 0 0,0% | 18 94,7% |
| Total · negres | 20 | 2 10,0% | 0 0,0% | 18 90,0% |
| Estàndard | 14 | 2 14,3% | 0 0,0% | 12 85,7% |
| Estàndard · blanques | 7 | 0 0,0% | 0 0,0% | 7 100,0% |
| Estàndard · negres | 7 | 2 28,6% | 0 0,0% | 5 71,4% |
| Ràpid | 25 | 1 4,0% | 0 0,0% | 24 96,0% |
| Ràpid · blanques | 12 | 1 8,3% | 0 0,0% | 11 91,7% |
| Ràpid · negres | 13 | 0 0,0% | 0 0,0% | 13 100,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 29Victòries · 1Taules · 0Derrotes · 28Estàndard · 4Ràpid · 25Blanques · 14Negres · 15
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 29 | 1 3,5% | 0 0,0% | 28 96,6% |
| Total · blanques | 14 | 1 7,1% | 0 0,0% | 13 92,9% |
| Total · negres | 15 | 0 0,0% | 0 0,0% | 15 100,0% |
| Estàndard | 4 | 0 0,0% | 0 0,0% | 4 100,0% |
| Estàndard · blanques | 2 | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 100,0% |
| Estàndard · negres | 2 | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 100,0% |
| Ràpid | 25 | 1 4,0% | 0 0,0% | 24 96,0% |
| Ràpid · blanques | 12 | 1 8,3% | 0 0,0% | 11 91,7% |
| Ràpid · negres | 13 | 0 0,0% | 0 0,0% | 13 100,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 29Victòries · 1Taules · 0Derrotes · 28Estàndard · 4Ràpid · 25Blanques · 14Negres · 15
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 29 | 1 3,5% | 0 0,0% | 28 96,6% |
| Total · blanques | 14 | 1 7,1% | 0 0,0% | 13 92,9% |
| Total · negres | 15 | 0 0,0% | 0 0,0% | 15 100,0% |
| Estàndard | 4 | 0 0,0% | 0 0,0% | 4 100,0% |
| Estàndard · blanques | 2 | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 100,0% |
| Estàndard · negres | 2 | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 100,0% |
| Ràpid | 25 | 1 4,0% | 0 0,0% | 24 96,0% |
| Ràpid · blanques | 12 | 1 8,3% | 0 0,0% | 11 91,7% |
| Ràpid · negres | 13 | 0 0,0% | 0 0,0% | 13 100,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 29Victòries · 1Taules · 0Derrotes · 28Estàndard · 4Ràpid · 25Blanques · 14Negres · 15
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 29 | 1 3,5% | 0 0,0% | 28 96,6% |
| Total · blanques | 14 | 1 7,1% | 0 0,0% | 13 92,9% |
| Total · negres | 15 | 0 0,0% | 0 0,0% | 15 100,0% |
| Estàndard | 4 | 0 0,0% | 0 0,0% | 4 100,0% |
| Estàndard · blanques | 2 | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 100,0% |
| Estàndard · negres | 2 | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 100,0% |
| Ràpid | 25 | 1 4,0% | 0 0,0% | 24 96,0% |
| Ràpid · blanques | 12 | 1 8,3% | 0 0,0% | 11 91,7% |
| Ràpid · negres | 13 | 0 0,0% | 0 0,0% | 13 100,0% |
