Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+0 partides des de 2026-10-01
Partides · 115Victòries · 30Taules · 14Derrotes · 71Estàndard · 115Ràpid · 0Blanques · 59Negres · 56
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 115 | 30 26,1% | 14 12,2% | 71 61,7% |
| Total · blanques | 59 | 14 23,7% | 8 13,6% | 37 62,7% |
| Total · negres | 56 | 16 28,6% | 6 10,7% | 34 60,7% |
| Estàndard | 115 | 30 26,1% | 14 12,2% | 71 61,7% |
| Estàndard · blanques | 59 | 14 23,7% | 8 13,6% | 37 62,7% |
| Estàndard · negres | 56 | 16 28,6% | 6 10,7% | 34 60,7% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 115Victòries · 30Taules · 14Derrotes · 71Estàndard · 115Ràpid · 0Blanques · 59Negres · 56
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 115 | 30 26,1% | 14 12,2% | 71 61,7% |
| Total · blanques | 59 | 14 23,7% | 8 13,6% | 37 62,7% |
| Total · negres | 56 | 16 28,6% | 6 10,7% | 34 60,7% |
| Estàndard | 115 | 30 26,1% | 14 12,2% | 71 61,7% |
| Estàndard · blanques | 59 | 14 23,7% | 8 13,6% | 37 62,7% |
| Estàndard · negres | 56 | 16 28,6% | 6 10,7% | 34 60,7% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 106Victòries · 28Taules · 11Derrotes · 67Estàndard · 106Ràpid · 0Blanques · 54Negres · 52
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 106 | 28 26,4% | 11 10,4% | 67 63,2% |
| Total · blanques | 54 | 13 24,1% | 6 11,1% | 35 64,8% |
| Total · negres | 52 | 15 28,9% | 5 9,6% | 32 61,5% |
| Estàndard | 106 | 28 26,4% | 11 10,4% | 67 63,2% |
| Estàndard · blanques | 54 | 13 24,1% | 6 11,1% | 35 64,8% |
| Estàndard · negres | 52 | 15 28,9% | 5 9,6% | 32 61,5% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-08-01
+16 partides des de 2026-07-01
Partides · 98Victòries · 27Taules · 8Derrotes · 63Estàndard · 98Ràpid · 0Blanques · 50Negres · 48
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 98 | 27 27,6% | 8 8,2% | 63 64,3% |
| Total · blanques | 50 | 13 26,0% | 5 10,0% | 32 64,0% |
| Total · negres | 48 | 14 29,2% | 3 6,3% | 31 64,6% |
| Estàndard | 98 | 27 27,6% | 8 8,2% | 63 64,3% |
| Estàndard · blanques | 50 | 13 26,0% | 5 10,0% | 32 64,0% |
| Estàndard · negres | 48 | 14 29,2% | 3 6,3% | 31 64,6% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 82Victòries · 24Taules · 5Derrotes · 53Estàndard · 82Ràpid · 0Blanques · 42Negres · 40
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 82 | 24 29,3% | 5 6,1% | 53 64,6% |
| Total · blanques | 42 | 12 28,6% | 3 7,1% | 27 64,3% |
| Total · negres | 40 | 12 30,0% | 2 5,0% | 26 65,0% |
| Estàndard | 82 | 24 29,3% | 5 6,1% | 53 64,6% |
| Estàndard · blanques | 42 | 12 28,6% | 3 7,1% | 27 64,3% |
| Estàndard · negres | 40 | 12 30,0% | 2 5,0% | 26 65,0% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
